помощ

  • 1 355
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
здравейте,не съм си мислил че някога ще пиша в такъв форум.приятелката ми е бременна във втория месец и има страшни проблеми със нервите.не може да спи ,постоянно й е напрегнато и тн.
има ли нещо нередно в това ,знам че в началото е трудно и хормоните й бушуват .
да пие ле нещо не знам.дайте съвет .
благодаря Ви предварително

# 1
  • Мнения: 510
Обгради я с любов  Peace Ще й мине - спокойно.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Да пие фолиева киселина, ако не е започнала.

# 3
  • Мнения: 865
Нормално състояние за бременна.Помагай и много.Разбирай я.Глези я.Успех!

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Peace
Честито - ще и мине бързо, подкрепяй я за всичко и слагай розовите очила  Whistling

# 5
  • Мнения: 4 290
Успокояващ чай от лайка и разни такива да пие  Laughing Наистина има жени, които в началото бременноста трудно им понася на нервите. Има и големи лигли   Laughing които обичат да се възползват от своето състояние. Какъвто и да е случая обаче, просто бъди търпелив, наистина ще мине.  Wink

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace
Честито - ще и мине бързо, подкрепяй я за всичко и слагай розовите очила  Whistling
Peace

# 7
  • Мнения: 8 242
След 7 месеца ще й мине  Mr. Green
Ама после ще ви стане още по-весело  Crazy

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 973
Обгради я с любов  Peace Ще й мине - спокойно.
И честито, това е само временен период  Grinning!

# 9
  • Мнения: 27 524
Няма какво да пие. Разхождайте се заедно или тя сама максимално на чист въздух, разпитвай я как се чувства, прегръщай я, повтаряй й колко я обичаш, прави мили планове за бебето, дрешките му, купувайте бельо, играчки и си мечтайте. Няма да ти е лесно, но помага  Hug

# 10
  • Мнения: 3 069
И аз минах през страшно безсъние...
Постепенно нещата ще се оправят.Трябва да има много търпение.Да си пие Фолиевата киселина, после витамините и така.
Пожелавам и на теб да си много търпелив и я обгрижвай с много любов Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Нормално състояние за бременна.Помагай и много.Разбирай я.Глези я.Успех!

 Peace

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ами търпение само,занапред ще е така.Обгръщай я с внимание,така определено ще и е по-леко.Поздравявам ви за хубавото събитие,което ви предстои     bouquet

# 13
  • Мнения: 2 047
   Нормално, и аз бях така. Изкарвах си нервите на горкия ми мъж, после съжалявах и се чудех дали ще ме изтърпи докрая  Laughing

# 14
  • Мнения: 9
невероятни сте.Благодаря ви.
е пак ще ви досаждам занапред

Общи условия

Активация на акаунт