fiber tumor и бременност

  • 745
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Много ви моля,ако някой от вас знае нещо за подобен вид тумор,както и за наличието му по време на бременност да сподели...зълва ми е бременна,при първия ехографски преглед са установили,че освен плодния сак има и киста на дясната тръба и тумор на матката/доброкачествен/ колкото мъжки юмрук.....казали,са и,че може да ппредизвика преждевременно раждане,както и да увреди бебето,ако расте по-бързо от него.....до 5-тия месец неможело да се каже нищо конкретно,но тя се е притеснила доста/отделно,че са и наговорили за риска от късна бременност-на 38 е/...и понеже е в САЩ и е доста уплашена-моля Ви ако някой е имал подобен проблем или може да ми даде повече инфо-да ми пише.

# 1
  • Мнения: 820
Това е термин, с който се нарича миомата. Много жени имат миома и успяват да износят здраво дете. Въпреки това както са казали на приятелката ти рискове има. Някои миоми се влияят от бременността и започват да нарастват (от хормоните), други не се повлияват, а някои изчезват. Трябва да се следи внимателно на ултразвук особено в последните месеци.
Успех на приятелката ти Praynig

Общи условия

Активация на акаунт