Възмутена съм от производителите на Дактарин Гел !!!

  • 5 413
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
На синът ми миналия месец се появи Млечница в устичката. Купих Дактарин гел, който е много хубаво лекарство - признавам, защото за 2 дни нямаше и помен от гъбичките. Лекарството никак не е евтино - 10.50 лв. Но ето месец и нещо по-късно отново имаме млечница. Да но Дактарина го изхвърлих защото трайността му е 28 дни, а от тубичката не бяхме използвали и 1/3. Защо тогава питам аз не се произвежда в половин или четвърт опаковка, а не всеки месец да хвърляме почти пълна опаковка и да тичаме да купуваме нова ???

# 1
  • Мнения: 6 315
Ако ти трябва за голям човек, когато опаковката ще свърши за нула време сигурно ще разсъждаваш по друг начин Simple Smile. А и по-малката опаковка ще струва в пъти повече.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
и аз съм го ползвала само веднъж, за афта на Дияна, казах на кумата, че ще й я дам, но така си седи
но Дактарина май не се ползва само аз афти, така, че разфасовката май си е добре

# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз го държа в хладилника ве4е няколко месеца и нищо му няма. Използвам го и за афти на каката .

# 4
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И нащата лекарка така ми каза-да го държа в хладилник след отварянето и нищо му няма Wink

# 5
  • Мнения: 2 433
Аз също страшно уважавам този продукт. Държа го в хладилника и нямам проблеми.

# 6
Дактарина става и за облекчаване разтежа на зъбките,за червено гърло-общо взето за дезинфекция на устата,така че опаковката на мен ми се струва даже малка.Когато съм го купувала,съм си го държала в шкафа при другите лекарства и нищо му нямаше

# 7
А какво ще кажеш тогава за антибиотик Зинат 250мг.
В кутийката (струваща 18 лв) има 10 бр хапчета, а дозата е 2 пъти дневно. В листовката пише, че се пие минимум 6 дена. Т.е. трябва да си вземеш нова опаковка, от която да изпиеш 2 хапчета!

# 8
  • Мнения: 4 458
Ама защо го хвърляш бе човек?
Както са казали по-горе дръж го в хладилник или на хладно място и няма проблеми.
А за цената..... и аз мислех че е скъп, но като видях тук колко струва и.... Shocked  - 30 лв. та сега се чудя дали да ги дам или не, че незнам и качеството какво ще е  Confused

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Цитат на: aylin
Ама защо го хвърляш бе човек?
Както са казали по-горе дръж го в хладилник или на хладно място и няма проблеми.
А за цената..... и аз мислех че е скъп, но като видях тук колко струва и.... Shocked  - 30 лв. та сега се чудя дали да ги дам или не, че незнам и качеството какво ще е  Confused
[/color]
Къде струва толкова Confused:  Sign Exclamation  Confused:

Общи условия

Активация на акаунт