Има ли на Илиянци столчета за кола? А за цените в Хиполенд?

  • 1 111
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 091
Знаете ли дали на Илиянци продават столчета за кола и дали е по-евтино, а и има ли избор? А как са цените в Хиполенд? На сайта им продуктите са дадени без цени, пък искам да се ориентирам има ли смисъл да ходя до там. Само да не останете с впечатление, че търся нещо супер евтино - не, само не ми се дават излишни пари в лъскави магазини. Ако знаете магазин с богат избор и нормални цени, ще съм благодарна за инфо!

# 1
  • Мнения: 6 164
В Хиполенд са като във всички магазини, по мои наблюдения.
Нашето столче е от там. Ние си активирахме и картата за намаление с него, та го взехме с мъничка отстъпка. Laughing
На Илиянци не знам какво има, но съм чувала, че цените на бебешките колички, триколки и т.н.  са като магазинните.

# 2
  • Мнения: 644
В Илиенци има 3 склада- на Кенгуро,на Мони и на Чиполино.
Цените са същите,като в града...+/-  2-3 лв.

# 3
  • Мнения: 1 091
pepeliashka, а можеш ли да ме ориентираш къде точно на Илиенци са складовете на Кенгуро и Чиполино? По-скоро Кенгуро ме интересува, по-добри са, ако не се лъжа. Как да намеря въпросния склад, там може ли някъде да се пита? Отдавна не съм ходила.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.cangaroo-bg.com/виж оттук дали ще се ориентираш да ги питаш.

# 5
  • Мнения: 644
ако влизаш през централния вход,вървиш по централната алея....после тя 'завива' наляво и на 200м отдясната ти страна ще го видиш.Обикновенно отвън имат колелета,склада е със стъклена витрина/първия такъв отдясно/ .
ако влизаш през кв.Свобода,вървиш по централната ялея,после тя прави десен завой,по-надолу завива вляво ...отлявата ти страна запо4ва Илиенския МОЛ...подминаваш го и веднага след него е Кенгуро...
Дано добре съм ти го обяснила.

# 6
  • Мнения: 1 091
Мерси, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт