Къде в София продават форнетти?

  • 24 452
  • 69
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 099
Здравейте. Бях на гости в Русе при бабите- да видят малкия и пробвах форнетти. Сега са ми се дояли  Embarassed, но не знам къде има в София. Някой има ли идея?

# 1
  • Мнения: 165
За пръв пат чувам за такова нещо.  newsm78
Дай малко инфо. Какво е това?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Продават на бул. Дондуков - срещу Дарик радио горе-долу се пада. Не знам точен номер.
Форнети са соленки и сладки от многолистно (бутер) тесто. Фурната се намира на мястото, където ги продават. Винаги са топли и много, много вкусни!

# 3
  • София
  • Мнения: 290
М-м! Форнетите са нещо много вкусно. Това са хапки от многолистно тесто с различни пълнежи - плодове, мак, шоколад, кашкавал, сирене, бекон.
И аз знам само тези на бул. Дондуков.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 099
Ами аз разбрах преди малко от една приятелка за ЖП гарата и на спирката на 280 на УНСС. Помолих мъжа ми да мине покрай УНСС да вземе и ще пиша отзиви. Дано работят.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Майка ми ми носи няколко пъти. И на мен ми харесват много  Sunglasses Купува ги от пазара в Дружба. ако там ти е удобно, ще питам за по-точно обяснение

# 6
  • Мнения: 1 338
На пазар Д.Петков точно на ъгъла с ул. Пиротска. И аз много ги обичам Simple Smile))))

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Има и на Алабин, срещу Стопанската камара.
Но май няма фурна там и им ги докарват.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 671
На пазара Д.Петков - магазна на пресечката с Пиротска също ги има. На мен обаче не ми харесват особено, пълнежите са "любов и химия"  Sick

# 9
  • Мнения: 1 338
На пазара Д.Петков - магазна на пресечката с Пиротска също ги има. На мен обаче не ми харесват особено, пълнежите са "любов и химия"  Sick
И аз останах със същото впечатление. Във Варна направо се влюбих в тях. Тук на Д.Петков купихме някакви почти ужасни студени форнети с ябълка и се замислих дали не продават нещо от предишния ден или са приготвени по друг начин. Може би си зависи от фурната. Все пак всички са по франчайзинг и би трябвало да работят по един стандарт... newsm78

# 10
  • Мнения: 239
online,а във Варна къде се продават?

# 11
  • Мнения: 444
Вкусни са само докато са топли , поне солените ...за сладкитет незнам !

# 12
  • Мнения: 1 338
online,а във Варна къде се продават?
Има ги на много места. Сещам се за пазарчето на сп. Делфинариума (срещу тотото), до магазин "На тъмно", срещу бившия Дом на красотата до кино Тракия.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 672
online,а във Варна къде се продават?
Има ги на много места. Сещам се за пазарчето на сп. Делфинариума (срещу тотото), до магазин "На тъмно", срещу бившия Дом на красотата до кино Тракия.

Има ги ако не се лъжа и във Владиславово или Младост  newsm78 , някъде в кварталите

# 14
  • Мнения: 81
Купих си форнетти от Русе.

Опитах с пълнеж от ябълки, с шунка и сирене!

Много са вкусни. А във Варна някой знае ли дали се продават?

Общи условия

Активация на акаунт