ОТЗИВИ ОТ ПРОТЕСТА !!!

  • 13 611
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
ПУСКАМ ТЕМАТА ПО МОЛБА НА МНОГО МАЙКИ,НА КОИТО И Е ТРУДНО ДА РОВЯТ ИЗ ТРИТЕ СТАРИ ТЕМИ-ЗА ДА МОЖЕМ ТУК ДА ПИШЕМ ОТЗИВИ,РЕЗУЛТАТИ(ДАЙ БОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА)... .

ако модераторите преценят,че е по-уместно да е в клюкарника-няма проблем да я преместят

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ДНЕС ПОВЯРВАХА,ЧЕ СИ СТРУВА И БЯХА ТАМ И НАЙ-ВЕЧЕ НА РОДИТЕЛИТЕ ОТ ТОЗИ ПОДФОРУМ,КОИТО БЯХА ДОВЕЛИ ДЕЧИЦАТА СИ-ПРЕКРАСНИ ДЕЦА,КОИТО РАЗПОЗНАХ ОТ АВАТАРИТЕ ВИ Hug  bouquet
[/color]

# 1
  • Мнения: 4 195
Темата за аплодисментите, трябва да се пренесе тук:
- за дамата, която посвети и личния си празник на децата, на които посвещава целия си живот от няколко години насам - Росица Букова;
- за Нанди,   и всички силни майки;
- за всички дечица, които геройски се справиха с първия протест в живота си, както и с първите си интервюта (Руми );
- за всички, които подкрепиха протеста - реално и виртуално!

под това се подписвам, Зари благодаря

# 2
  • Мнения: 413
сигурна съм, че нищо не е било напразно, поздравявам ви..... Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Моето бебе беше болно, но аз бях там! Защото го дължим на нещастните дечица...


Браво на организаторите!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 878
Аз съм оптимист, мисля че размърдахме доста дупета и сега просто трябва да продължим и пак и пак и пак и пак

# 5
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Пускам и тук този линк http://opinions.bpost.bg/story-read-14692.php, защото го смятам за важен и то много. За да знаем и да помним, имало е такива вълни и преди, но са отминавали. Не трябва да изпускаме момента!

Роси, Мери, браво, че започнахте всичко това!!!  bouquet
На останалите няма да благодаря поименно, защото смятам, че всеки човек, който днес беше на протеста заслужава огромно уважение! Хора, които доказаха, че в България има хора! Това е, много се вълнувам наистина!

# 6
  • Мнения: 47 963
за запис ще кажа още веднъж ,че протеста мина много добре и вярвам че няма да спрем до тук!

# 7
  • Мнения: 2 563
Браво на Роси и на останалите дами, които не познавам! И на Нанди, и на Кунето, дошла с двете си деца (такива сладурковци!) и на всички останали, подкрепили протеста. Писмото на майката, осиновила дете от дом, ме разплака, а дамата, която говори последна и извика "Аз съм майка и баба" също ме впечатли.

Сега качвам снимките.

# 8
  • Мнения: 47 963
http://opinions.bpost.bg/story-read-14692.phpнаистина много добра статия Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 2 249
Браво на Роси и на останалите дами, които не познавам! И на Нанди, и на Кунето, дошла с двете си деца (такива сладурковци!) и на всички останали, подкрепили протеста. Писмото на майката, осиновила дете от дом, ме разплака, а дамата, която говори последна и извика "Аз съм майка и баба" също ме впечатли.

Сега качвам снимките.
майката осиновителка е ДАРЗАМЕН-пише тук Peaceи повярвайте ми момиченцето й е прекрасно-превърнало се е в красива и общителна мини-дама Hug,но само майката си знае какво й е косвало това Sad

# 10
  • Мнения: 6 029
накрая особено стана много емоционално и се разплаках. но пък бебето не спря да мрънка, заспа чак като си тръгнахме, дъщеря ми пък се залепи за сергиите със сребро Close и си забравихме чадърите.

НО нямаше да си простя, ако не бях отишла.

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 413
sega gledah novinite v 6 po kanal 1, nito dumichka ne kazaha....................... abe, nistooooooooooooooooo #Cussing out

# 14
  • Мнения: 2 116
Аз съм оптимист, мисля че размърдахме доста дупета и сега просто трябва да продължим и пак и пак и пак и пак

И аз смятам, че не трябва да се спира!  Peace Трябва да продължим!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт