Климатик в къща

  • 2 109
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Здравейте   bouquet
От няколко дни с мъжа ми отсяваме отзиви дали да си вземем климатик / за топло през зимата и хладно през лятото  Wink /. Прегледах темите за климатиците , но никъде не можах да намеря отговор на въпроса ми - дали става за къща . Питахме познат който се занимава с климатици и каза че къща не можела да се отоплява  Tired . Тя е стара / около 100 годишна / и е с доста дебели стени . Мислим да сложим в детската / там зиме , лете все е студено  Confused / и във всекидневната  . Има ли нещо вярно в това че не е за къща климатика ? Чакам вашите отговори   bouquet

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 18:30 от magi_77

# 1
  • Мнения: 844
Ами и ние сме в къща и сложихме преди две седмици два климатика и нашета е от старите е с малки подобрения де, но не мога да дам отзиви все още ....... не мисля че не може да се отоплява или да охлажда просто си зависи от изолация, от стаите и т.н. Нека специалистите се изкажат, това е мое мнение Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
На вилата имаме климатици - 2 броя. Hug
В къща. Peace
Инверторни са и работят перфектно - отопляват и охлаждат.  Hug
Единствената ми препоръка е да вземете инверторен климатик, по възможност  Daikin, или Fujitsu, или Mitsubishi, (в тази последователност са препоръките ми), но да е за всяка стая или помещение отделен климатик, а за марката се консултирай със специалистите.
Разрови темите за климатици тук и ще откриеш какво да вземеш.

Успех!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 152
Разбира се, че може. Просто изберете с нужния капацитет климатик според особеностите на стаите - изложения и кубатиру.

# 4
  • Мнения: 780
А някой може ли да ми каже какво е инверторен климатик , какви са другите и каква им е разликата ?

# 5
  • Мнения: 844
Ами по принцип са енергоспестяващи климатици, както каза човека който ни ги монтира"просто докосват тока" Joy
Ако се разровиш в нета ще намериш подробна информация за инверторните климатици.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
А някой може ли да ми каже какво е инверторен климатик , какви са другите и каква им е разликата ?
Не може да се отговори с едно изречение какво е инверторен климатик и какво е нормален климатик.
Прочети т у к , т у к , т у к и т у к и се ориентирай!  bouquet Heart Eyes
Потърси и тук, в този подфорум, темите за климатиците и ще видиш специалистите от форума какво препоръчват.

# 7
  • Мнения: 780
Благодаря ви на всички за отговорите     bouquet

А някой може ли да ми каже какво е инверторен климатик , какви са другите и каква им е разликата ?
Не може да се отговори с едно изречение какво е инверторен климатик и какво е нормален климатик.
Прочети т у к , т у к , т у к и т у к и се ориентирай!  bouquet Heart Eyes
Потърси и тук, в този подфорум, темите за климатиците и ще видиш специалистите от форума какво препоръчват.
Radostin4eto   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт