Доволни ли сте от детска градина "Мечо пух" във Варна?

  • 1 876
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Детето ми е от 1 месец на тази градина и бих искала да прочета мненията и на други майки и татковци. Аз самата съм доста объркана все още.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 616
къде се нахожда  Blush

# 2
  • Мнения: 17 407
ДА, много. Дъщеря ми е във втора група. Страхотни учителки( и лелки), страхотна директорка. ТО още нея като види човек, и горе- долу му стават ясни нещата. Точно заради това няма да преместя дъщеря ми в новостроящата се градина на Гладстон, която ми е на 2 минути от дома.
Мечо Пух е в Чайка. Ако нещо те притеснява, питай. Темата ти ще я преместят, но нищо Wink

# 3
  • Мнения: 578
... Точно заради това няма да преместя дъщеря ми в новостроящата се градина на Гладстон, която ми е на 2 минути от дома.
...

Вчера при подаването на документите за Гладстон, родителите трябваше да попълват декларации, че детето им не е в друга детска градина. За сега нямало да допускат местене на деца..., защото според дирекция Образование, това щяло да създаде хаос.

# 4
  • Мнения: 17 407
Хехе, благодаря! Добре, че не съм виснала да чакам пред П. БЕрон. Признавам, че доста се чудих, тъй като имам и бебе  и уж да ми е близо...

# 5
  • Мнения: 4 187
Да, доволна съм и то много. За малкото време, в което дъщеря ми посещава градината, успях да получа достатъчно положителни впечатления. Нашата група е специална, за интегриране на деца със слухови проблеми, децата са по - малко персоналът е повече! Директорката е стриктна и педантична , но се убедих, че с принципни хора се общува по- лесно.
Най - важни са обаче възпитателките  и атмосферата в групата. Рая ходи с удоволствие, както и другите ни познати деца там!

Общи условия

Активация на акаунт