мнения за д-р Асен Николов

  • 882
  • 5
  •   1
Отговори
Моля ви, ако някой е израждал при д-р Асен Николов  МД-София да каже дали дали е добър специалист, защото от няколко места вече ми го препоръчват, а все още не сме избрали?
Благодаря предварително  Laughing

# 1
Изключително добър, и двете ми секция ги е правил той. давай смело

# 2
  • Мнения: 317
Той направи секциото на кумата ми - тя си има близнаци . Беше доволна от него , но аз не го избрах при моята бременност , защото вече бях лежала в Майчин дом и имах много  лошо мнение за болницата и персонала по принцип. Успех в избора ! Hug

# 3
  • Мнения: 213
Два пъти раждах при него, и двата пъти нормално. Освен това ме оперира и от киста, докато бях бременна втория път. Смятам, че е прекрасен лекар! Има защо да ти го препоръчват!

# 4
  • Мнения: 25
Много го препоръчват. И моя доктор на него залага. Действай смело.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 559
Това е моят лекар от 1994 год.  Simple Smile При него съм родила двете си деца (нормално) и дай Боже, мисля и за третото да му се доверя. Препоръчвам го основно по следните причини:

1. Въпреки сериозния си стаж, никога не взима решения на база на предположения. Винаги прави всички възможни изследвания, преди да се произнесе.

2. Взима правилните решения в родилна зала. (Все пак той е всеки ден до обяд там, всеки божи ден, от доста години насам... Това е много опит.)

Недостатъци естествено също си има, като всеки човек. Спомням си, че при втората ми бременност, исках да си говорим по-дълго на консултациите, да си задам всичките въпроси... А той просто ми обясни, че ако види проблем, има смисъл от разговори.. Иначе не.  Simple Smile  Такя че... това е.  Simple Smile В родилна зала обаче е много важен фактор! За мен - единственият, на когото бих се доверила.

Общи условия

Активация на акаунт