Детски зъболекар в Ив. Вазов, Стрелбище?

  • 1 117
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте мами,

Може ли някоя от вас да ми препоръча детски стоматолог в района на Стрелбище или Иван Вазов?
Преди 2 месеца направиха на Алекс пломба на едно зъбче във Варна, но сега забелязах, че зъбчето се е счупило на половина, пломбата е там, но ... трябва да отидем на детски стоматолог.
Може ли някой да ми даде координатите на зъболекар, който да има  опит с деца а и да е добър разбира се?

Благодаря на всички предварително за съветите.

# 1
  • София
  • Мнения: 84
Ами ние сме ходили при една детска зъболекарка, Д-р Алексиева, кабинетът й е в сградата на басейн Спартак. Лошото е, че не съм запазила телефона й, иначе бях много доволна от нея. Като влезнеш в сградата, в ляво тръгва един дълъг коридор (има кафе там и разни съблекални), и почти в края на този коридор завиваш в дясно - по коридор, който свършва със стъклена врата с изглед към басейна. Там е кабинета. А й да питате на входа, сигурно пак ще ви обяснят.
Където и да отидете - успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 272
Ооо благодаря, утре вечер ще мина след работа да видя работното и време и за телефон - да се обадя предварително.

Simple Smile Мноого благодаря!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 097
А ние ходим в ЕОДент. Клиниката е срещу Сити център София - новите блокове и също работят със ЗК. Доволна съм. И двамата ги водих там. Имат си и детски кабинет.

Общи условия

Активация на акаунт