за Globul

  • 679
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
някой знае ли как се проверява фактура на глобул през интернет като влезна във сайта после къде .........

# 1
  • Мнения: 9 095
сигурна ли си че точно тук си искала да пуснеш тема? форума е Красива мама Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 177
да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)

# 3
  • Мнения: 994
Влизаш като да изпращаш sms ,но по долу пише твоята online-фактура (или нещо такова), но трябва да имаш акаунт

# 4
  • Мнения: 177
БЛАГОДАРЯ ти stella_16

# 5
  • Мнения: 177
да имам акаунт къде трябва да се регистрирам

# 6
  • Мнения: 994
www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 177
МНОГООООООООО ти благодаря

# 8
  • Мнения: 6 958
www.globul.bg след това MYGLOBUL и след това  горе пише  "Желаете ли да се регистрирате?"-там! Simple Smile

Дам  Peace

да точно тук Теди защото е най четено и ми трябва отговор но не като твоя(извинявай все пак но....)

Ако я беше пуснала на правилното място и там щяха да ти отговорят също, не подценявай и останалите Раздели на форума  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 15 197
Няма да местя темата в "правилния" форум, защото вече отговор е даден. Но, Patenceto84, моля те, занапред имай предвид, че отделните подфоруми все пак са предназначени за обсъждане на различни въпроси.
Независимо от впечатлението (правилно или не) на отделните потребители относно тяхната посещаемост.

Общи условия

Активация на акаунт