Кой български туроператор бихте ми препоръчали?!

  • 2 499
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 778
Майка ми има рожден ден в началото на ноември и много искам да и подаря екскурзия ... Като например уикенд в Истанбул. Да и подаря спомен, хубаво изживяване и мънично безгрижие, вместо да и подарявам нещо материално,както досега.
Затова ви питам - ползвали ли сте услугите на туроператор?! От кой сте доволни?! От кой не сте?! Кой бихте ми препоръчали?!

Благодаря предварително на всички отзовали се!

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Бохемия!  Peace
За тях има май само хубави отзиви, не съм срещала негативни отзиви досега, а и са една от най-големите туристически фирми.

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Бохемия или Караджъ турс  Peace

# 3
  • Мнения: 523
здрасти:)
уикенд Истанбул работя с Бутик травел, които за бившите турк травел - те правят weekend Истанбул от много години и им имам пълно доверие, от сега работя много и с Аполо и Партнер травел, с Бохемия разбира се също. Ако искаш пиши ми на лични - или ела в офиса:) Истината е, че като програма повечето екскурзии като програма са еднакви:)
бети

# 4
  • Мнения: 27 524
Ползвай турска фирма, ако е за Турция. Много често описанията на нашите коренно се различават от действителността после. При турските фирми всичко си е 1:1  Peace

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Преди 1 седмица бях до Истанбул точно с Бутик Травел и не съм доволна. Иначе, Бети е права, че всички оператори предлагат един и същ уикенд до Истанбул. Аз прерових поне 15 фирми и разлика нямаше.
Отново давам глас за Бохемия и съм абсолютно съгласна с Блонди за турския оператор. Можеш да се довериш и на Караджъ турс, както са те посъветвали по-горе. Те са турска фирма в България.

# 6
  • Мнения: 778
Благодаря, момичета за съветите и помоща...
Ще прегледам офертите на Караджъ турс и Бохемия ....
Много ми се иска да намеря нещо хубаво за родителите си, да им хареса, да остане хубав спомен, а не да се ядосват и да мечтаят да се приберат у дома Simple Smile!

# 7
  • Мнения: 1 893
Аз ходих до Истанбул с Темма и всичко беше на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт