Дамски фитнес в София - западните райони или центъра?

  • 17 306
  • 40
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Здравейте момичета!
Бихте ли ми препоръчали дамски фитнес в София - западните райони или центъра?
Защото напоследък съм  smile3535

# 1
  • Мнения: 240
Ами за западните райони се сещам за Premier.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 890
Ако ти върши работа в Света Троица ,ще ти кажа един  Peace

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ако ти върши работа в Света Троица ,ще ти кажа един  Peace
върши, върши  Praynig

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ами за западните райони се сещам за Premier.
къде е този Премиер?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Люлин ,устройва ли те?

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Люлин ,устройва ли те?
да моля  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
" Адмирал" до 33-то училище. Много е добър, даже се води СПА център. Има сауна, масажи, педикюр,маникюр и козметик.

# 8
  • Мнения: 240
Фитнес клуб "Премиер":

http://www.premierfitness-bg.com/

# 9
  • Мнения: 73
И аз препоръчвам "Адмирал" в Люлин, страхотна обстановка и добро отношение към трениращите

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 594
А вие с какъв екип ходите да тренирате?

# 11
  • Мнения: 133
Момичета, а някакви кординати на Адмирал?

# 12
  • Мнения: 9 865
Ексхумирам тази тема, за да не пускам нарочна нова.
Въпросът ми е хубав фитнес, където да започна (ще ми бъде сигурно първата тренировка в живота, като изключим ходенето ми проформа в часовете по физическо) да тренирам под надзора на инструктор. Живея в Орландовци, но всичко в центъра, около СУ (пък и на други места) ще ми свърши работа. Интересува ме и какво трябва да си нося за залата - обувки, дрехи, хавлии и пр. И какво като вляза и си платя... какво да направя после? Mr. Green Айде помогнете на блондинката!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Моят опит гласи следното: Аз лично не обичам да се къпя в обществени бани. Заради това / тъй като живея близо до клуба и съм с кола/ ходя до фитнеса с екипа с който тренирам и там на място сменям маратонките. Защото не е приятно, даже е и забранено с обувките, с които си навън да влезеш в залата. Преобувам си маратонките и влизам в залата с малка хавлиена кърпа, с която си бърша потта от кардиоуредите и с 500гр минерална вода. След тренировката паля колата и се прибирам в мойта си баня. Ако ходиш на фитнес по време на работа, вземи си тоалтните принадлежностти, за да се чувсташ комфортно след трленировка. И след  банята разбира се.
А в началото на тренировката се обърни към инструктурката, кажи и че ти е за първи път,от там на сетне тя ще ти каже всичко, което те интресува. Най -важното е- не се притеснявай, никой не гледа точно теб, бъди с вдигната глава и не се срамувайда питаш.

# 14
  • Мнения: 9 865
bifana, златно сърце имаш, шъ знайш... Дотук добре, обаче сега трябва да си открия подходящата зала... която да ми е удобна за пътуване и да е хубава, имам предвид чиста, проветрена... А и съм останала с вЧепетлението, че повечето инструктори са мъже...

Общи условия

Активация на акаунт