1-ви Рожден ден!

  • 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте!След 1 месец бебка ще стане на 1 годинка и ми се иска да измисля нещо специално,но тя още не е проходила и се чудя какво да измисля,иска ми се да отидем в някой клуб където организират рожденни дни,ама да е хубав такъв,най-важното е малката да се забавлява Heart EyesАко някой може да препоръча,ще съм много благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 394
Нашия рожден ден го правихме в топ-бонбон! Беше много хубаво само детски люлки пързалки и три любезни каки които го носеха на където пожелае е и неговите приятелчета - 6 на брой също лазещи! А накрая тортата с фоерверка и детската песничка за поздрав на рожденника! Много хубаво си прекараха всички даже и родителите бяха доволни!

# 2
  • Мнения: 110
Благодаря ти мила за информацията,а къде точно се намира този клуб и има ли интересни игри,с какво ги забавляват Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 676
Препоръчвам "Приказка без край". Открит е преди 1 г. Просторен е откъм страна на детския кът и часта за родители  Party. Вътре има доста играчки, пързалка с топки.
Ето да разгледаш какво представлява и дали ще е удобно за местоположение:
  www.prikazka.net
  Нещо не ми се отваря страничката им  Rolling Eyes. Затова ето ти контакти: кв. "Гео Милев"
ул. "Голаш" 14
тел.: 0888 93 59 37, 0878 39 99 88

# 4
  • Мнения: 4 473
Май е редно да кажеш и за кой град се интересуваш. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 110
Май е редно да кажеш и за кой град се интересуваш. Simple Smile
Grinning За София става въпрос,зимата сме тука

# 6
  • Мнения: 110
Препоръчвам "Приказка без край". Открит е преди 1 г. Просторен е откъм страна на детския кът и часта за родители  Party. Вътре има доста играчки, пързалка с топки.
Ето да разгледаш какво представлява и дали ще е удобно за местоположение:
  www.prikazka.net
  Нещо не ми се отваря страничката им  Rolling Eyes. Затова ето ти контакти: кв. "Гео Милев"
ул. "Голаш" 14
тел.: 0888 93 59 37, 0878 39 99 88
Благодаря ти Дори,аз направо на място ще отида да видя за какво става въпрос

# 7
  • Мнения: 394
А аз говорих за Пловдив на главната до Ресторант бившия Каменица! Но не ти върши работа!
http://www.tonbonbon.com/

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 22:44 от neonkaa

# 8
  • Мнения: 110
А от клуб "Патета' в Лозенец има ли някой доволен,разглеждах им страницата и изглежда добре,аз смятам да ги викам вкъщи,така че няма значение къде се намира клуба

Общи условия

Активация на акаунт