Повръщане и кърмене

  • 495
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Много се извинявам предварително, ако вече е отговорено на подобен въпрос, но с търсачката не открих.

Та, преди малко повръщах. Мисля, че е от храната снощи, защото и коремът ме болеше, а сега вече нищо. След малко ще трябва да храня Катерина. Та се чудех дали да размразявам запаси или мога и да си кърмя. През нощта съм я кърмила и не знам дали вече не е минало бешело. Има ли си гърдата някаква филтрация на лошите храни?

Предварително ви благодаря много  Hug

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 08:55 от mimsat

# 1
  • Мнения: 114
Здравей! Когато моята бебка беше на 2 месеца и малко ме пипна онзи летния грип, който удряше в червата и корема. Резултатът беше повръщане, диария и температура. Нощта преди да развия симптомите дори не подозирах, че съм пипнала вируса, а със сигурност той вече е бил в мен. А пък кърмих, нищо неподозираща! Спомням си, че си задавах същия въпрос, даже се бях приготвила да давам АМ. Но не дадох, а продължих да кърмя, защото установих, че и без това вече съм предала вируса, още когато съм нямала изявени симптоми. Бебка така и не разбра, че мама е имала грип!  Simple Smile
С това казвам следното - дори и да е хранително натравяне, преди да си разбрала ти чрез видими симптоми, вече си предала причинителя. Т.е. мисля, че нямаш поводи за притеснения. Виж за "филтъра" не знам.

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Много ти благодаря  Hug

И аз така реших и вече я накърмих.

# 3
  • Мнения: 8 917
Правилно си постъпила Peace

Общи условия

Активация на акаунт