Частна детска градина в която НЕ пускат деца с кашлица???

  • 8 905
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Съществува ли изобщо такава? Не е нормално от септември до април в градината да се точат сополи и да се кашля на 10 гласа. Включително и учителките!!! Детето ми е калено, тази година започнах да го подготвям един месец по-рано с хранителни добавки , витамини и т.н. и на 7 ден на градина вече е с жестока кашлица.Директорката ми каза:" Хрема и кашлица не е болест".
Моля ви, кажете ми , ако сте чули за градина , в която децата изкарват повече от седмица без да се разболяват.

# 1
  • Germany
  • Мнения: 7 881
И аз бих се радвала да науча за такава градина. Записвам се за темата.

# 2
  • Мнения: 3 499
Не мисля, че има такава.

# 3
  • Мнения: 4 668
Има! Моят син вече втори месец е там и досега не е боледувал  Hug
Разбира се , че е до дете - всяко реагира различно , но честно казано аз много се бях притеснила като слушам за вечно болни деца . Мартин е много кален и досега не е боледувал сериозно , но вече съм обнадеждена , че ще ни се разминат градинските боледувания  Peace
Става въпрос за "МИЛА" !

# 4
  • Мнения: 50
Pipinka, и дъщеря ми ходи в Мила от 27 август. Ще я питам дали играе с Марти  Hug. Вкъщи споменава доста дечица. Разболя се два пъти оттогава - миналата седмица от гнойна ангина. Иначе изкарахме две седмици без да боледува. И сега от понеделник е на ясла и тръпна  Praynig. Мая ме е предупредила, че има такъв период, аз си го знам де.............но силно се надявам да се адаптира. Бабите ми са далеч и разчитаме само на себе си общо взето. От миналата седмица й давам рибомунил.........препоръчан ми е............дано да помогне. Някой ползвал ли го е?

# 5
  • Мнения: 4 668
Pipinka, и дъщеря ми ходи в Мила от 27 август. Ще я питам дали играе с Марти  :
Как се казва дъщеричката ти ?  Hug Тя е малко по - малка от Марти ...

# 6
  • Мнения: 17 402
ХАха, едва ли има такава. Пипинка, уточни защо не боледува синът ти: не е в контакт с болни, или просто не се разболява Peace

# 7
  • Мнения: 4 668
Това , че е закален не значи , че вирусите го подминават . Исках да кажа , че преди градината не е боледувал сериозно .
Но е факт , че няма контакт с болни деца ! Точка !

# 8
  • Мнения: 17 402
Чак не ми се вярва... Дано!

# 9
  • Мнения: 50
Pipinka, Павла се казва - 1г.  и 10 мес.

Радвам се, че не боледувате. Дано да е така. Как го каляваш, дай съвети  Hug. Бабите ме обвиняват, че съм разбутала детето с тая ясла, измъчвала съм я и разни такива, искат да я изпратя при тях  Shocked- Разград - за да я гледат там, но този вариант изобщо не ми е на сърце и не съм съгласна да живея така.

# 10
  • Мнения: 4 668
Pipinka, Павла се казва - 1г.  и 10 мес.

Радвам се, че не боледувате. Дано да е така. Как го каляваш, дай съвети  Hug. Бабите ме обвиняват, че съм разбутала детето с тая ясла, измъчвала съм я и разни такива, искат да я изпратя при тях  Shocked- Разград - за да я гледат там, но този вариант изобщо не ми е на сърце и не съм съгласна да живея така.
Утре специално ще я видя , малката принцеска  Hug
Не знам да ли съм направила нещо специално , за да го каля  Rolling Eyes Ние съвсем сами си го гледахме с мъжа ми и то доста смело - на 5 дни го изкарахме навън , по цял ден на разходки , вечно е бил много леко облечен . От малък го влачим къде ли не , включително и по чужбина , защото няма на кой да го оставим ...
Сега му давам Мултисаностол .
Но единственото и най - важното според мен е , че когато усетиш , че детето е болно трябва да се убедиш , че е на 100% излекувано и чак тогава да го върнеш пак на градина .

Колкото до бабите ...и аз не бих го дала . Има си адаптационен период . Ще свикне детето .
Но аз наистина не съм виждала там болни деца  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 6 164
Ъ, аз друго си мислех. Поне като гледам как е в една от Дружбенските ясли. Като текнат сополите и карат майките да си ги приберат за няколко дни.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 573
А къде е тази градина Мила? Можели повече инфо? Изисквания, цени?

# 13
  • Мнения: 50
Таня, Мила се намира в Бъкстон, срещу една бензиностанция на Лукойл, много близо до Околовръстното. Точният адрес е ул. "Майстор Миленко Радомирец" 4, която се пресича с ул."Братя Бъкстон". Собственичката се казва Мая. Таксата на месец е 170 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 573
Таня, Мила се намира в Бъкстон, срещу една бензиностанция на Лукойл, много близо до Околовръстното. Точният адрес е ул. "Майстор Миленко Радомирец" 4, която се пресича с ул."Братя Бъкстон". Собственичката се казва Мая. Таксата на месец е 170 лв.
Ауу, супер, много ти благодаря  bouquet. Ние "евентуално" в началото на 2008 се местим в Ман.ливади и ще ми е супер близо.

Общи условия

Активация на акаунт