Клиник - промоция

  • 10 248
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 372
Видях един билборд с реклама на трите стъпки на Клиник и пишеше "Сега само за 50 лв.". Истина ли е и къде могат да се купят на тази цена newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
В представителните магазини на Клиник предполагам. Аз вчера си взех тестери на 3те стъпки, за да видя как ще ми понесат, но със сигурност цената не беше 50 лева. Не помня точно, но ми се струва, че ставаше дума за 122 лв. Може би 50 е за някакви малки разфасовки  Rolling Eyes.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Заинтригува ме доста това, аз не съм виждала. Ще чакам някой друг отговор по темата. Ще я следя !  Peace

# 3
  • Мнения: 3 372
Билборда беше на пл. Славейков, днес като минавах от там с трамвая го видях и ми стана интересно. Може би е само в определени магазини, би ми било интересно точно в кои

# 4
  • Варна
  • Мнения: 672
Дали само в София?

# 5
  • Мнения: 3 372
Rolling Eyes не би трябвало

# 6
  • Мнения: 10 651
Да, по цялата Витошка са поставени билбордове. Най-вероятно промоцията е в магазина на Clinique на Витошка  Grinning

# 7
  • Мнения: 186
И мен ме интерерува дали и някъде в провинцията ще има-по-точно за Плевен.

# 8
  • Мнения: 4 202
Да не става дума за някакъв травъл сет?
3те неща в ягодка излизат към 100 лв., много се съмнявам тук да ги пуснат за 50.
Разбира се ако наистина е такава цената ще се възползвам  Mr. Green

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Бях чела в някакво списание, че ще има 2 промоции на Клиник. Но си мисля, че бяха през септември. Едната беше: купуваш 1 от продуктите и получаваш в мини размер останалите 2 продукта, а другата - купуваш 3-те стъпки и получаваш сет с подаръци ( 5 май бяха с чантичка).
Но това може би е нещо ново... но пък за 50 лв?  newsm78

# 10
  • Мнения: 558
трите стъпки в малка опаковка за тестване в къщи (liquid facial soap 15ml,clarifying lotion 30ml, dramatically moisturizing gel 15ml) се предлагат за 7?...срещу 25? има сет от същите продукти в двойни милилитри и някаква маска за лице...явно за това иде реч...

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Съмнява ме 3те стъпки (големите разфасовки) да са 50лв, то и 100лв да са пак е на далавера Mr. Green може би някъкъв мини травъл сет за тези пари Thinking. Аз чакам коледните промиции Мери Клиник Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Съмнява ме 3те стъпки (големите разфасовки) да са 50лв, то и 100лв да са пак е на далавера Mr. Green може би някъкъв мини травъл сет за тези пари Thinking. Аз чакам коледните промиции Мери Клиник Mr. Green

А какви коледни промоции ще има, или по-точно, какви се очакват?

# 13
  • Мнения: 236
Снощи бях в м-н Lero в Пловдив и си взех тестери на 3-те стъпки. Има в момента комплект малки разфасовки, които излизат 50 лв. Иначе, ако си вземеш 3-те големи /за около 120 лв./ получаваш подарък чантичка с козметични продукти на Клиник /мисля че само декоративна козметика имаше вътре/

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Снощи бях в м-н Lero в Пловдив и си взех тестери на 3-те стъпки. Има в момента комплект малки разфасовки, които излизат 50 лв. Иначе, ако си вземеш 3-те големи /за около 120 лв./ получаваш подарък чантичка с козметични продукти на Клиник /мисля че само декоративна козметика имаше вътре/

Колко малки бяха разфасовките? Като мл?

Общи условия

Активация на акаунт