Дрън-дрън, та пляс!

  • 28 468
  • 538
  •   1
Отговори
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами ето и темата за празни приказки, аз поне не виждам смисъл да подновяваме старата, но ако я намеря мога да пусна линк към нея.
Сега за сега толкоз, по-късно ако имам време ще запиша и първите глупости.

Сега да поясня: това е тема за не-сериозни, не-формални и не-нормални разговори! Ако имате да казвате нещо важно, моля правете го в сериозната тема!

# 1
  • Мнения: 8 917
 smile3534 Подобна тема не би ли трябвало да е в "Клюкарника" newsm78

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
smile3534 Подобна тема не би ли трябвало да е в "Клюкарника" newsm78

Ами, не.  Mr. GreenТази е нещо като отчетна но междусдруженска. Т.е. това е темата в която можем да споделяме неща извън работата в сдружението м/у членовете му. Надявам се, че се разбра.

# 3
За среща - аз мога през работно време от понеделник до събота. А вечер няма да ме пуснат, защото съм с бебето като вързана, а може и с каката  Rolling Eyes

# 4
Не видях къде пиша, защото няколко дни почти не съм спала и сега дремя пред компа.
Копирам си поста в другата тема, ама няма как да го изтрия от тази  Crazy

# 5
  • Мнения: 4 181
Мерси за темичката Раде  Hug
Как върви диетата?

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 HugПърво,искам да ви благодаря,4е в4ера бяхте неотлъ4но с нас  bouquet

и второ,4е ме изненадахте и тази година много приятно Heart Eyes

кви ги мъдрите тука?

# 7
  • Мнения: 4 181
HugПърво,искам да ви благодаря,4е в4ера бяхте неотлъ4но с нас  bouquet

и второ,4е ме изненадахте и тази година много приятно Heart Eyes

кви ги мъдрите тука?
Hug
Роска, темата е за клюкини, ама аз пак да кажа нещо по работа  Embarassed Имам много близка учителка, която е от дейните участници в стачните действия, а и по принцип във всякакви граждански прояви. каза, че е гледала протеста вчера и ако за в бъдеще планирате пак нещо подобно могат да се включат да помогнат  Peace
разбира се не като някаква формална организазия на учители или нещо подобно, а чисто човешки  Peace

# 8
  • Мнения: 2 534
Ето ме и мен
Взех си ключовете от апартамента , ураааааааа
Като го пооправя малко ще ви поканя на едно ОС , така да знаете  Mr. Green

Да напомня , че на 15 и 16 декември ще е коледния базар на ДБМ , но в Мола , най вероятно на Каролина /Карол и Ерик/ трябва да се благодари  Heart Eyes , но всъщност исках да вметна , че ще опитам тази година освен да купувам и да приготвя нещо
Много ми се иска да сътворя нещо красиво
Имайки предвид колко кутии от очила имам , най-вероятно ще спретна луксозни подаръчни кутии


Ох , леле , имам си апартамент вече  smile3508 , толкова идеи имам за обзавеждането , че направо незнам какво ще се получи накрая
Ще се появи обаче проблем - как малката ще се прехвърли в собствена стая , подозирам , че ще има рев вечер , трябва отсега да се мобилизирам  Sick

# 9
  • Мнения: 1 828
Женка, честито  newsm74
Много да се радвате на новата къща, много хубави моменти, радости и страстни емоции - да мислите за уголемяване на семейството  1dating lalalala

Успех с обзавеждането, казвай, ако има нужда да помагаме. Аз мога да се замисля да помогна с правенето на неща за базара Thinking ама осте нямам идея какво мога да направя  Party

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Жени, честито! Най-сетне!  bouquet

За базара аз мисля да се включа като миналата година - с джунджурийки от мъниста и фигурки от брашно, сол и вода, но ако имаш наистина кутии от очила мога да помагам в префасонирането им в подаръчни кутии ако искаш. Тъй или иначе фантазията ми е в повече от необходимото мога да раздам малко  Mr. Green

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Мерси за темичката Раде  Hug
Как върви диетата?

Моля, пак заповядайте! Mr. Green

Сега за сега диетата върви добре, но с това ядене няма как иначе да е. Важното е накрая да има резултат.

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
СедЕнка В Соу "Г. Измирлиев   Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 388
ехаааа, аз пък чак сега я видях тая тема  Embarassed Embarassed Embarassed
какъв е този базар, бе мацки? нещо трябва да се майстори ли?
Жени, честит апартамент още веднъж. аз като новодомка ти казвам, че сега ти предстои най-приятната част. свиркай ако нещо можем да помогнем.

# 14
  • Мнения: 2 388
HugПърво,искам да ви благодаря,4е в4ера бяхте неотлъ4но с нас  bouquet

и второ,4е ме изненадахте и тази година много приятно Heart Eyes

кви ги мъдрите тука?

Роси, не успяхме да се запознаем на протеста, че докато се усетим и вие влязохте вътре. Искам да кажа с чисто сърце - браво на вас!!! Нещата сега започват и имате пълната ни подкрепа и за напред! Чакам с нетърпение да се запознаем.
Таня

Общи условия

Активация на акаунт