С какво разтваряте безмлечните каши

  • 930
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 872
Купих каша от елда на ХИПП.В инструкциите за приготвяне пише,че се разтваря в детска млечна смес или краве мляко.Тази млечна смес адаптирано мляко ли ще рече?И ако разтворя с кърма ще се втечни ли кашата?

# 1
  • Мнения: 3 718
с вода и после добавям пресен плод за вкус или плодово пюре

# 2
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
В началото ги разтварях с изцедена кърма, но трябва веднага да се яде. И с вода също става. С мляко не съм пробвала, просто реших да пропусна адаптираното мляко като компонент от храната на детето ми, а за краве мляко е още рано.

# 3
  • Мнения: 96
Аз слагам кърма. Количество, колкото да стане необходимата гъстота. Трябва да се даде бъро, иначе се втечнява.
Ако не искаш така, може и с АМ. Ако даваш АМ.
Само с вода не съм давала, защото предпочитам да има повече мляко в менюто на моята бебка.

# 4
  • Мнения: 8 242
С вода винаги Simple Smile Кърмя на поискване и не виждам смисъл и да се изцеждам (не че мога  EmbarassedCrazy
Понякога добавам плодче  Wink
С кърма се втечнява кашата, да..

# 5
  • Мнения: 872
мерси за инфото   bouquet Ще я разтворя с вода.Само ми се вижда много 200 мл,както пише на кутията.Тя моята не може да изяде 140 мл мляко,та чак пък 200 каша  ooooh!

# 6
  • далечно
  • Мнения: 1 029
ами като ти се вижда много - направим четвърт или половин доза  Sunglasses

аз понякога разтварям с вода, по-често с АМ, тък като вече кърмя само 1-2 пъти на ден

# 7
  • Мнения: 131
На кутията пише 4-5с.л. каша + 200мл течност (млечна смес, вода...), та аз разтварям 1с.л. лек връх в много малко вода - колкото да стане каша и по мои изчисления това е 50гр. каша. Слагам и още толкова плод - пюре или пресен настърган и това е.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз безмлечните каши ги приготвям с кърма. Ако я парвиш непосредствено преди хранене, я приготвяш до необходимата гъстота, но оставиш ли я да престои се разрежда. Никога не съм спазвала дози, правя я на око. Гъстота се определя лесно според мен.

# 9
  • Мнения: 19 289
аз смятам да давам скоро каша на Хипп и мисля да я разтварям с вода.и без това не мога да изцедя толкова кърма да разредя кашата.

Общи условия

Активация на акаунт