едно голямо задружно семейство или любовта между бивша и настояща съпруга

  • 2 927
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Вчера ми разказаха един случай мъж живее с втората си жена, с бившата си жена и децата от първия брак и всички са супер задружни и мъжът издържа и бившата и настоящата жена, но нямат никакви по-интимни контакти с бившата, просто живеят заедно заради децата, а децата много обичат и втората съпруга- не си го измислям, вчера ми го казаха! Стана ми много странно, пък и гледайки снощната Пълна промяна- как на представянето и бивша и настояща съпруга и деца от двата брака,  много се обичат,обядват, вечерят заедно, стана ми много странно!
  Аз ли съм много старомодна или вече и този начин на живот набира силии как първата и втората се обичат, в някои случаи съжителстват, няма ли известна доза ревност, омраза, съперничество и т.н???

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 14:38 от marsiana

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И на мене ми е странно,май и аз съм от по-закостенелите  #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Странно е, да, че някой не могат да създадат семейство с един човек, а други успяват да имат повече от едно семейство.
До хора си е, до отношения, до приоритети ако щеш.

# 3
ми да ти кажа и аз съм чувала такива истории - само че се моля да не се случи в моето семейство един ден. ужасно е само да си помислиш че бившата жена на мъжа ти стои в съседният апартамент и чака да й занесе пари да си купи примерно червило...... да не дава Господ

# 4
  • Мнения: 25 449
И аз съм чувала за такъв случай, да не е същият?  Laughing Не съм сигурна доколко е истина обаче.
Но пък знам за друг куриоз, съвсем реален - мъж живее с двете си жени, които са майка и дъщеря, спи и с двете, като и двете имат деца от него. Така и не мога да проумея децата какви се падат едно на друго...  newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз съм чувала за такъв случай, да не е същият?  Laughing Не съм сигурна доколко е истина обаче.
Но пък знам за друг куриоз, съвсем реален - мъж живее с двете си жени, които са майка и дъщеря, спи и с двете, като и двете имат деца от него. Така и не мога да проумея децата какви се падат едно на друго...  newsm78

е,тва пък направо си е извън моите "съвременни" разбирания относно семеен живот  #Crazy #Crazy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 884
Да, имам такива комшии. човекът си построи триетажна къща-на първия етаж развива бизнеса си, на втория живее с настоящата си съпруга и детето, на третия живее първата му жена с другото дете. Интимен е само със сегашната си съпруга, другата я издържа и се грижи и за двете деца. Не знам как стоят от вътре нещата, но всички изглеждат щастливи. Аз като че ли не бих живяла така, нито като първа, нито като втора...

# 7
И аз съм чувала за такъв случай, да не е същият?  Laughing Не съм сигурна доколко е истина обаче.
Но пък знам за друг куриоз, съвсем реален - мъж живее с двете си жени, които са майка и дъщеря, спи и с двете, като и двете имат деца от него. Така и не мога да проумея децата какви се падат едно на друго...  newsm78
е това вече ме уби- тези са болни мозъци!!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
мъж живее с двете си жени, които са майка и дъщеря, спи и с двете, като и двете имат деца от него. Така и не мога да проумея децата какви се падат едно на друго...  newsm78
Майката е баба на едното, дъщерята е сестра на другото дете, лелел...бащата е и дядо, и баща Crazy ей на това се вика дебела роднинска връзка. А децата помежду си какви са, да ooooh! newsm78 Whistling

# 9
  • Мнения: 1 475
Да, имам такива комшии. човекът си построи триетажна къща-на първия етаж развива бизнеса си, на втория живее с настоящата си съпруга и детето, на третия живее първата му жена с другото дете. Интимен е само със сегашната си съпруга, другата я издържа и се грижи и за двете деца. Не знам как стоят от вътре нещата, но всички изглеждат щастливи. Аз като че ли не бих живяла така, нито като първа, нито като втора...

явно наистина става популярен този начин на съжителство, и този случай  за който разказах е съвсем истински, бившата жена я познавам бегло и едва вчера ми казаха историята и - обаче те живеят в огромен апартамент, което май е по-лошия вариант, отколкото в къща! ooooh! newsm78

# 10
явно наистина става популярен този начин на съжителство, и този случай  за който разказах е съвсем истински, бившата жена я познавам бегло и едва вчера ми казаха историята и - обаче те живеят в огромен апартамент, което май е по-лошия вариант, отколкото в къща! ooooh! newsm78
[/quote]
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
готинооооо

# 11
  • Мнения: 302
И кое му е толкова странното,странно ми е само че съжителстват заедно!!!

# 12
  • Мнения: X
Незнам модерно ли е или не, хубаво ли е или не, но в едно съм сигурна - може да е "полезно" но не е уместно и разумно! По този начин личния и интимния живот остават някъде в нищото.

# 13
  • Мнения: 2 161
Вчера ми разказаха един случай мъж живее с втората си жена, с бившата си жена и децата от първия брак и всички са супер задружни и мъжът издържа и бившата и настоящата жена, но нямат никакви по-интимни контакти с бившата, просто живеят заедно заради децата, а децата много обичат и втората съпруга- не си го измислям, вчера ми го казаха! Стана ми много странно, пък и гледайки снощната Пълна промяна- как на представянето и бивша и настояща съпруга и деца от двата брака,  много се обичат,обядват, вечерят заедно, стана ми много странно!
  Аз ли съм много старомодна или вече и този начин на живот набира силии как първата и втората се обичат, в някои случаи съжителстват, няма ли известна доза ревност, омраза, съперничество и т.н???
Циганска работа.

# 14
  • Мнения: 941
Е, аз съм и "нечия" бивша и настояща съпруга. С бившия живеем на повече от 200 км. и неискам и да чуя за него, камо ли да го видя и само бих се радвала ако си има "настояща" . Сегашния ( и надявам се "докато смъртта ни ...." ) също си има бивши - и то 2броя. Не се познавам с нито една от тях, но от чисто женско любопитство бих искала. А хората са го казали - "дръж приятелите си близо, а враговете още по" - но в интерес на истина се радвам че и те не живеят в нашия град. Ако поради някакви причини му се наложи да поддържа контакт с тях бих искала този "контакт"  да ми става пред очите. Но е абсурд да живеем под един покрив.
Мога само да се радвам че няма деца от предишните си бракове и че "болезнения опит" с няколко брака (общо наши предишни 3 броя) са ни дали нужния урок!

п.с. мога да втрещя някой с изказването си, но има една максима "ако неможеш да се шегуваш с нещо, по добре не се захващай с него" - е ние обичаме да се шегуваме с "опита" си  Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт