Новите книжки на Бон Апети за детето

  • 4 127
  • 64
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да попитам някой дали си е купил книжката на Бон Апети за бременни и какво мисли за нея. Полезна ли е? Аз й хвърлих един бърз поглед на репа, но не успях да я разгледам подробно. Мисля да си взема следващата книжка от поредицата, защото моето зайче е на 1 годинка и 3 месеца:) Цената май е 5.25 лв.,  и се чудя заслужава ли си ?

# 1
  • Мнения: 1 217
Ще следя темата.
Макар,че аз каквото ме интересува търся в интернет или в книгите които имам.
Едвали ще кажат нещо ново.

# 2
  • Мнения: 1 672
с твърди корици ли е книгата?Че аз нещо не съм я виждала

# 3
Майка ми я купи и очаквам в петък да ми я донесе. Но според нея не си заслужавало. Книжката била адски тънка и имало някакви рецепти в нея. Абе, с две думи, можело и без нея.

# 4
Говоря от позицията на първият закупил от книжките на ИВ.Зведев. Hug HugHug
Довечера , ще я занеса на съпругата ми да си каже експертното мнение newsm78 #2gunfire, но и с просто око се вижда , че книжлето става.
Вече имаме един синковец и не сме точно за първа книга "за бременни", но ...помня какво чудене и маене беше, когато рабрахме че ще имаме дете .Окапаха ми очите Shocked да ровя по форуми(да се пообразовам),да чета чичко Спок  и тн. Аз лично съм доволен , че най-накрая ще има обобщена информация в една поредица и то не от кой дае , ами ИВ.ЗВ  chef. и педиатър (някоя си д-рПапазова- не че съм я чувал, ама ама пише , че работи в БАН и Нюйоркската академия на науките).Сега спокойно можем да работим по въпроса за 2 наследник. Joy(само и жената да мисли като мин - ще се пробвам довечера Joy)

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Аз вече прочетох книжката.Лично според мен не е нищо особено,повечето неща които пише са общоизвестни,рецептите  на мен много-много не ми допадат.Нещата са от рода на яйчена супа с кориандър,зелева супа с керевиз,студена супа от моркови и т.н.,но в крайна сметка всичко е въпрос на вкус.Не че е лоша книжката,но по мое мнение точния израз е "нищо особено".Аз за себе си очаквах повече.А...има малко и за "Зоната".Все пак ще им дам шанс и ще си купя и следващата,която е за хранене по време на кърмене,да видим тя как ще е.

# 6
Точно в мнението ти, Жижи се намира проблемът на Зведев според мен. Stop

Като почнат да правят едн засукани рецепти в списанието им, че направо не ми се ще да накарам жената да експериментираме.
Мяткам сега по едно око на книжлето и да ти кажа ....точно това е истината - простички рецепти и изпълними.
Освен това и простичките съвети , които са вътре за мен са по-важната част от книгата(прости ,обаче ако раждаш за 2 или 3път)  HugНАЙ-НАКРАЯ  Hug...Аз лично смятам, че комбинацията от 8те книги ще даде инфо за една доста добра книга (ако си представим ,че ги купим всичките )
Иначе , наистина ВЪПРОС НА ВКУС.

# 7
  • Мнения: 983
Ще следя темата, защото като изпратих снимка, ще ни дадат 8 книжки за 21 лв, но чак декември. Пада се по 2.50лв на книжка някъде и мисля да си ги взема.

# 8
Да......Sad аз за съжаление не успях да изпратя снимки на моя зайо, защото рядко влизам в и-нет и разбрах късно за конкурса. Их, и ей тези дни разбрах за това предложение на Бон Апети за всички участвали в конкурса и сега ме е яд малко, защото офертата наистина е много добра  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 983
Ами можеш да пуснеш тема до всички, които са изпратили снимки. Ако някой е изпратил и не мисли да си взима книжките, го помоли да ги вземе и да му ги платиш. Доста майки от форума изпратиха снимки.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Не бих си я купила точно техните!Не ми харесват рецептите им, някои са супер измислени.Това, че един готвач решава да направи пари с няколко книжки, не значи, че са супер актуални.Гледах една и не ми хареса.Имам доста книги за детското хранене с рецепти, на които книжките на Звездев не могат да се конкурират с тях!

# 11
  • Мнения: 998
За тези специално не знам, но имам няколко готварски на Иван Звездев и честно казано са ми толкова заплетени рецептите, че нишо не съм готвила от там!

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За тези специално не знам, но имам няколко готварски на Иван Звездев и честно казано са ми толкова заплетени рецептите, че нишо не съм готвила от там!

 Просто са ги направили лъскавки за да пленяват клиентите.Но повечето рецепти са потресаващи за мен!

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

                 

                 



 Ето тази книга е страхотна, препоръчвам я.Има рецепти, както и чудесни обяснения за храненето на детето!

# 14
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
вчера си взех първата книжка от поредицата.струваше 5лв.но честно казано не съм очарована.мисля да си взема и следващата и ако и тя не ми хареса няма да купувам останалите.

Общи условия

Активация на акаунт