Нещата от които разбираме че не сме харесвани

  • 2 790
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Албертин пусна тема,от която разбрахме кога евентуално ни харесват.Но как разбирате,че не сте харесвани?Рядко се случва да се изправи човек и да каже в очите на друг:Не те харесвам.Обикновено възпитанието изисква да прикриваме истинските си чувства.По какво да разберем,когато не ни харесват?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз по-често разбирам кога не съм харесвана, хората изпускат някаква странна миризма като че ли и я улавям.
Нещо като анти-феромони

# 2
  • Мнения: 1 475
Ами имам някакво вътрешно усещане, че примерно не се нравя на даден човек и аз съответно започвам да го избягвам, не се бутам там дето не съм харесвана най-общо казано! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 17 407
Ами имам някакво вътрешно усещане, че примерно не се нравя на даден човек и аз съответно започвам да го избягвам, не се бутам там дето не съм харесвана най-общо казано! Simple Smile

Същото, ама то обикновено и аз не го харесвам въпросния човек, така че не е загуба Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 897
По отношението разбирам.
Не е нужно да ми го казват директно в очите.
То е нещо, което се усеща.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
По отношението разбирам.
Не е нужно да ми го казват директно в очите.
То е нещо, което се усеща.

И аз така  Peace
А и шестото чувство ми помага особено много в такива ситуации Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 992
То се усеща и обикновено е взаимно.

# 7
  • Мнения: 189
По отношението. Когато се опитвам да водя разговор,а отсреща ме гледат с празен поглед и имам чувството, че думите ми се блъскат в стена и отскачат. Усеща се. Обикновено прекратявам всякакви комуникации с хората, които усещам, че не ме харсват.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
То се усеща и обикновено е взаимно.

да, така си е

# 9
  • Мнения: 1 802
По отношението разбира се. Някой се опитват да го прикрият, но усеща се...
На мен лично ми е много трудно да прикрия неприятните си чувства към някой.
Но ... рядко съм успявала да кажа на някой в очите, че ми е неприятен  Rolling Eyes

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 85
По отношението. Когато се опитвам да водя разговор,а отсреща ме гледат с празен поглед и имам чувството, че думите ми се блъскат в стена и отскачат. Усеща се.
Много добре си го казала,т.е. написала - съгласна съм с теб  Peace

# 11
  • Мнения: 2 401
Ааааа това е добра тема.  Не съм сигурна дали е  така, или защото страшно го мразя, но когато някой не ме гледа в очите когато говори с мен го приемам като нехаресване.

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Рядко се терзая по тоя въпрос.
Първо, за себе си съм украса за всяка маса
Второ, ако ми се е паднал човек да му говоря, си изговорвам 100000 думи и въобще не го гледам харесва ли ме, не ме ли харесва. Вече се е хванал на хорото  Mr. Green


Обикновено предупреждавам, че съм досадна, но всички любезно се усмихват.

# 13
  • Мнения: 2 386
O, aз съм Риби.
Това отговаря на въпроса..  Laughing

# 14
Шестото ми чувство проговаря в такива моменти

Общи условия

Активация на акаунт