комбиниране на есберитокс и ирс19

  • 855
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Изчетох много добри отзиви за този спрей(ирс19).Нашата педиатърка ни изписа курс с есберитокс,че Маги започна ясли и много често е с дълги хреми.Сега ще започваме втората 20-дневка есберитокс,та въпроса ми е дали могат тези два препарата да се дават едновременно или да изчакаме да свърши есберитокса и тогава да се консултираме за този спрей????????????

# 1
  • Мнения: 234
Доколкото аз съм информирана относно Есберитокс,знам че той може да се прилага като съпътстващ медикамент към друг /дори антибиотик/.По мое разследване по въпроса за Есберитокс разбрах,че няма никакво противодействие с други лекарства.
За свое успокоение обаче,ти се обади на педито и си задай въпроса.Все пак от доктор ще получиш най-правилния отговор.

# 2
  • Мнения: X
здравейте,къде мога да прочета и аз нещо за този спрей? хомеопатично ли е ?

# 3
  • Мнения: 234
здравейте,къде мога да прочета и аз нещо за този спрей? хомеопатично ли е ?

Защо не опиташ в Google?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
вилиана , по каква схема го пиете Есберитокса?Ние ще го пием 8 седмици/започнах го днес/,но прочетох че правите някакво прекъсване,та затова ми стана интересно.

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 726
здравейте,къде мога да прочета и аз нещо за този спрей? хомеопатично ли е ?
http://www.bda.bg/bdias/99s.pdf

вилиана , по каква схема го пиете Есберитокса?Ние ще го пием 8 седмици/започнах го днес/,но прочетох че правите някакво прекъсване,та затова ми стана интересно.
нашата схема (препоръчана от педиатър)  е следната 1 седмица три пъти дневно, 1 седмица два пъти дневно, 1 седмица  веднъж дневно и 1 седмица почива. така може 3-4 месеца зимен период.
Изчетох много добри отзиви за този спрей(ирс19).Нашата педиатърка ни изписа курс с есберитокс,че Маги започна ясли и много често е с дълги хреми.Сега ще започваме втората 20-дневка есберитокс,та въпроса ми е дали могат тези два препарата да се дават едновременно или да изчакаме да свърши есберитокса и тогава да се консултираме за този спрей????????????
може едновременно

# 6
  • където има любов
  • Мнения: 307
Можеш да комбинираш Есберитокса с който и да е друг продукт,стига да не се дублират съставките на двата.Аз например давам Есберитокс и Имунокинд.

# 7
  • Мнения: 234
Аз давам" Респивакс",а в почивката от 10 дни между приемите му ,давам "Есберитокс".

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
нашата УНГ , ми каза , че този спрей ирс 19 , вече почти не се прилага ,защото няма никакво действие...педи-то - и тя ми каза същото....спомням си , че преди години го пръсках на дъщеря ми, но уви - без ефект Naughty
и двете ми деца , страдаха от продължителна хрема - пускахме МК , понякога , но рядко се изолираха стафилококи . Тогава мажех с Бактробан.Ако изследванията  ни ,се окажеха чисти - УНГ назначаваше капки Зиртек/или сироп Ериус/ за пиене или противоалергични капки за нослето...оправяха се за 4-5 дена...
Успех !

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На мен миналата година ми бяха  изписали ИРС 19 за детето и съм много доволна.Но много трудно го намерих, няма внос, но не знам защо.

Общи условия

Активация на акаунт