Възможно ли е да съм бременна?

  • 9 326
  • 89
  •   1
Отговори
Здравейте,майчета!Моля Ви за помощ.Правим опити за бебе.По принцип не съм имала проблеми с цикъла ,почти редовен ми е с малки отклонения понякога,в порядъка на 2-3 дни( и то като съм била болна например).Искам да попитам,възможно ли е да съм бременна,като се има предвид,че почнахме опитите два дни след края на цикъла ми,почти всеки ден,а сега ми е 18-ти ден и не зная дали не е рано за тест.Не съм пробвала тестове за овулация,а тоя месец и цервикалната слуз не мога да я "разчитам" добре,объркана съм.След първите опити имах леки болки в яйчниците,после спряха и сега пак леки,а интересното е,че гърдите ми не са подути,но парещи и с болезнени зърна...Внушавам ли си или не,ама като че ли ми е сънливо и се изморявам от нищо,ама не е ли рано за това,ако изобщо нещо се е случило...
Надявам се да ми помогнете!

# 1
  • Мнения: 2 309
Ще откача... ooooh!
Да ти помогнем с какво!?
Много ти е рано за тест!!!

# 2
А за изобщо някакви симптоми рано ли ми е?Извинете ме,много съм объркана!В началото на месеца точно след М.бях болна,след това почнахме опитите,не успях да отчета нито Т,нито слуз,нищо.Сега може би се самонавивам,ама ми се понагадва и не знам защо,се чувствам сигурна,че съм бременна...само да не излезе едно голямо разочарование!Все още не съм имала зацапване като след имплантиране и се чудя винаги при бременност ли се получава или не,т. самото зацапване...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
А за изобщо някакви симптоми рано ли ми е?Извинете ме,много съм объркана!В началото на месеца точно след М.бях болна,след това почнахме опитите,не успях да отчета нито Т,нито слуз,нищо.Сега може би се самонавивам,ама ми се понагадва и не знам защо,се чувствам сигурна,че съм бременна...само да не излезе едно голямо разочарование!Все още не съм имала зацапване като след имплантиране и се чудя винаги при бременност ли се получава или не,т. самото зацапване...

има  една темичка в началото за ранни признаци при бременност- там прочети .
На 18 ден от цикъла освен болест - друго не може да усети организма ти. Евентуално си бременна от 3-5-7 дни. Помисли #Crazy Как мислиш дали се усеща нeщо  на 5 дни ?

# 4
  • Мнения: 9 063
Зацапването не винаги го има, симптомите също.
Днес за пореден път се убедих, че когато жената забременее в даден месец, точно в него се чувства най-малко бременна Laughing

Виж сега, първо, за подобна чуденка като твоята не е редно да се пуска тема - в седмичната тема можеше да минеш, да се представиш, да споделиш - там всекидневно се коментират такива неща, по-удобно е да се пише там. Това е просто малко съветче от мен, с добри намерения Hug

Второ - наясно си, че ову се хваща с най-лесно с тестове, но не знаеш че тест се прави след закъснение...? Накратко: много ти е рано за тест, изчакай си закъснението и тогава прави. Желая ти да е положителен.

И трето - недей да се впрягаш много и да се замисляш дали те боли, сърби, спи и т.н. - това прекалено вглеждане във всеки детайл е изморително и скоро ще ти стане тежко...затова карай го по-айляк, гледай си овулацията, чакай си закъснението - и после тест. Желая ти най-скоро да си бременна и да не ти се налага да минаваш месеци в чакане  bouquet

И добре дошла при нас Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 196
Понякога от прекалено голямо желание да забременееш,си измисляме разни симптоми.Не е задължително да имаш и зацапване!Дано все пак всичко да е както желаеш ти!
Аз дори след 1 седмица закъснение нямах някакви сериозни признаци.Дори ходих на гинеколог,която ме прегледа /но не с УЗ/ и ми каза да отида след 1 седмица,за да видим какво става.
УСПЕХ Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 673
Забрави за всичко, занимавай се с нещо интересно, мисли за учение, за работа, за ..хоби ...ТОГАВА НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ!!
не пренавивай пружината Peace

# 7
  • Мнения: 701
Чакай си закъснението и не превръщай желанието за бебе във фикс идея...ако това се случи става страшно.
Успех и скорошно бременеене! Peace

# 8
  • варна
  • Мнения: 256
Ой ой Ой ...какво му скочихте на момичето.....Нормално е да се вглежда във всичко случващо се с нея, след като бремеността е желана и очаквана. Hug....Отстрани ви изглежда много глупаво, но я се поставете на нейно място Thinking
Мила Margaritka666 стискам ти палци Praynig....верно че е рано още..изчай още няколко дена...е ако не те свърта винаги можеш да се заредиш с тестчета и да си правиш всеки ден Crazy
И да кажеш какво е станало Laughing

# 9
  • Мнения: 712
Майченце, точно защото се поставяме на нейно място, я съветваме всичко това... Едва ли има момиче в този форум, което да не е минало по този път, по който Маргаритка се е запътила. На всички ни, предполагам, ни се иска да и спестим най-трънливата му част, поне на мен ми се иска.
Маргаритка, правете си секс, забавлявайте се, не концентрирай живота си около идеята за бебе. Дай си поне 6-8 месеца лежерно отношение към темата. Ако след това все още си тук, ще го мислим заедно  Hug

# 10
  • Мнения: 107
Маргаритка мила, успокой се наистина!!!! Надявам се теста да е положителен. Аз преди година бях в твоето положение а сега една госпожица спи в скута ми.
 Когато се успокоиш и спреш да мислиш дали си забременяла, ще те изненадат 2 чертички
 Успех

# 11
Здравей и от мен,реших да се включа  и аз.Значи и аз като повечето ЧАКАМ,вече 5 месеца.Всеки път се побърквам преди да ми дойде М,затова си внушавам колко ми е лошо,сънливо и гладно.Казвам ти това,защото като ми дойде и се сдухвам психически CryНе се навивай да не ти е гадно  Sad когато трябва ще се случи,но трябва търпение.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш и стискам палци да е това което искаш!

# 12
  • Мнения: 1 196
Отново ще се включа да пожелая на всички вас,мили момичета съвсем скоро да видите така желаните чертички.Да ви кажа,че аз ги дочаках след цяла година,при условие,че редовно правехме упражнения.И в най-неочаквания момент,когато сигурно бяхме правили секс 2-3 пъти през месеца  Shocked тогава стана! Hug
Черпя ви за моето слънчице,което днес става на 7 месеца и очаквам Маргаритка съвсем скоро да се похвали  Wink

# 13
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Мила, почти всички сме били на твоето място - аз съм щастливка, че първият път стана от един опит, а вторият от вторият. Но това със симптомите наистина е така, колкото повече се вглеждаш толкова по зле. Вземи си тест за ранно диагностициране мисля Prego  newsm78 ох не помня вече, но питай в аптеката - два са в опаковка и единият се прави 7 дни след овулацията, а вторият в деня в който трябва да ти дойде.

Успех и дано се присъединиш към нас

# 14
  • Мнения: 205
Теста се казва Престо. Не е надежден. Много често дава втора, изпарителна черта, без да има бременност. На мен лично ми се случи и не го препоръчвам.

Най-добре Шуър Чек и то след закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт