Шапка за плуване-от къде?

  • 5 130
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 931
Майчета имам един въпрос. Записваме малкият на плуване и се иска и шапка за главичката за плуване. Обаче си нямам и идея, от къде да я купим? Живея в София, в Люлин. Давайте идеи от къде да купим шапката? Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 2 567
В търговския център, над кооперативния пазар има спортен магазин, където продават шапки, очила и бански.
Ако вече го няма този магазин и ти се разхожда до центъра, шапки ще намериш и в Бонжур на Славейков.

# 2
баня мадара и Спартак имат спортни магазинчета и там продават. Красно село пазара също има спортен магазин - малък.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз купих шапка и очила за плуване от Кауфланд.
Би трябвало да има в спортните магазини.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма спортен магазин, в който да не се продават плувни шапки.

# 5
  • Мнения: 4 668
В SPEEDO в мола има страхотни шапки и са по 5 лв. Peace

# 6
  • Мнения: 1 931
 в кой мол-на Стамболийски ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз съм на същата вълна, защото и на сина ми искат такова нещо,.
Сигурнно ще се учудиш, но ги продават на всяка будка от типа-стоки за 1 лев. По спирките. Wink
Аз намерих такава на спирката на Окръжна болница в едно невзрачно павилионче от страната на М. Бриколаж- за 4лв. Laughing
Същата шапка на Спидо, долу, в подлеза - в магазинчето за хавлии, халати пр. неща за баня- беше на цена 5лв. newsm78

# 8
  • Мнения: 23
Az kupih ot basein spartak, vutre imat magazinche.

# 9
  • Мнения: 23
Има и на басейна на "Спортна палата".Аз пък купих от там...

# 10
  • Мнения: 1 674
Има на 5те кюшета, в спортния магазин до трамвайната спирка.
Ако купуваш гумена, на Спидо са около 5лв, имай предвид, че след всяко мокрене трябва да й слагаш талк.
Аз лично купувам силиконовите на Спидо. По-скъпи са, около 20лв, но не се късат, не скубят косата на детето и не се налага след всяко ползване да ги подсушавам внимателно и да талкирам. Единствено трябва детето да не ги губи. Wink

# 11
  • Мнения: 1 426
paleto е писала купувайте силиконови, а не гумени шапки заради талка и скубането. Силиконови по-евтини имаше в ТСМ (преди време сега не знам дали съществуват), но не взимайте от магазините за 1лв, силиконови. Във всички спортни магазини по моловете има шапки.

Общи условия

Активация на акаунт