Моля дайте съвет за женска консултация

  • 2 067
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
Здравейте на вси4ки!

Искам да ви попитам как според вас как е по-добре да протича женската консултация? При един или двама лекари? Аз се записах за абонамент за жк в Тина Киркова, но докторката е постоянно много заета и не може да ми обърне никакво внимание дори и на самите дати за консултация. Да потърся ли паралелни прегледи? Моля за съвет.

Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 353
Има толкова подобни теми,че свят да ти се завие.Ако искаш опитай с търсачката.Скоро попаднах на няколко подобни. Peace

# 2
  • Мнения: 1 207
Ако ти така ще се чувстваш по спокойна,да. Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Имах втори лекар, но когото имах пълно доверие и който ми отделяше необходимото време и внимание. Как така няма време да ти обърне никакво внимание, та нали й поверяваш живота на бъдещото си дете. Трябва във всеки един момент да си спокойна, че с бебчо всичко е наред и се развива добре. Според мен трябва да си потърсиш и друг лекар. Лека и успешна бременност   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 588
Ако ти така ще се чувстваш по спокойна,да. Peace

 Peace

# 5
  • Мнения: 7 723
Аз ходих при двама...

# 6
  • Мнения: 10 758
и аз Peace
В поликлиниката, и в болницака, където раждах.

# 7
  • Мнения: 1 512
При първата бременност посещавах ЖК в поликлиниката и гинеколог от болницата, в която родих. При втората бременност поради нЕкои съображения се записах на ЖК в Шейново, където работи моят гинеколог. Но не ми хареса нито отношението, нито компетентността на някои от акушерките. Затова при следваща бременност пак ще се спра на варианта ЖК в поликлиниката (заради направленията и другите бумаги) и посещения при моят гинеколог.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 20:03 от Шушу

# 8
  • Мнения: 689
Аз също ходих при двама.
Единият - по здравна каса - там ходих, колкото да се отчета заради направлението за раждане.
А при другия - на частно. При него получавах необходимото внимание, бях по-спокойна. В последствие и родих при него.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А какъв е смисъла да ходиш при нея като няма време да ти обърне необходимото внимание newsm78

# 10
  • Мнения: 438
А какъв е смисъла да ходиш при нея като няма време да ти обърне необходимото внимание newsm78
И аз това се чудя.  Thinking Записва си час и няма време да и обърне внимание.Как така? Смени я по-добре. Още повече,че си си платила и пак няма време за теб.  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 555
А какъв е смисъла да ходиш при нея като няма време да ти обърне необходимото внимание newsm78
Именно  newsm78
Аз не бих ходила при втори, а просто бих сменила тази.

# 12
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз ходих при трима доктори. В поликлиниката ме мереха и теглеха и ми водеха документите. На частен прием ме гледаха на видеозон, а в св. София ходих последния месец за наблюдение преди раждането.
Не слагам в сметката БХС-то и специализирани прегледи които са ми правили.
Трябва да намериш лекар, който да ти обръща необходимото внимание и да отговаря на всичките ти въпроси.

# 13
  • Мнения: 724
При кой лекар си се записала в Тина Киркова?Там всички са доста добри специалисти и според мен няма нужда да ходиш при втори лекар,но ако наистина ще се чувстваш по спокойна ходи.

# 14
  • софия
  • Мнения: 636
да.имах втори лекар в Шейново, който ми отделяше колкото време поискам. От жк в 14 поликлиника при д-р Русева също съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт