и отново за Frisovom-a

  • 1 116
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Здравейте отново,мами!Тоз фризовом е толкова гъст,че се запушват бибите!Кажете как се справихте с този проблем!

# 1
  • Мнения: 525
Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.

# 2
  • Мнения: 941
 използвай биба с по-голяма дупка или по-голям брой Peace

# 3
  • Мнения: 159
С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!

# 4
  • Мнения: 525
С 3-ката детето се дави,а 1 и 2-ка се запушват!
A kakви шишета използвате? Моите са PLAYTEX и с бибата от 3 до 6 нямаше проблеми. Бебчо беше на 1 месец и половина - 2, когато го ползвах. Сега вече си минахме изцяло на този биберон, че по - лесно:) И за мен, и за нея...
Btw, пробвала съм и биби на Чико и Нуби май че беше, но детенцето ми се давеше..

# 5
  • Мнения: 204
I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 09:23 от Vivi

# 6
  • Мнения: 5 362
Никога не съм имала проблеми с Фризовома Rolling Eyes
Разтваря се с гореща вода,разтръсква се добре,защото иначе става на бучки и е възможно да засяда в биберона.

# 7
  • Мнения: 1 217
И аз никога не съм имала проблеми с Фризовома.
Даже Калоян го пи до последно /до захранването/ с биба на Авент-1.
Дърпаше много силно.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 161
I az vi preporuchvam na Playtex shisheto VentAire Standart, to e s biberon zvezda i vtorijat nomer stava tochno za po gusta hrana.

И аз ви препоръчвам на Playtex шишето VentAire Standart, то е с биберон звезда и вторият номер става точно за по гъста храна.

Моля, пишете на кирилица!
newsm10

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз не съм имала проблеми.Разтварях в по-гореща вода,а ако трябваше веднага да храня изстудявах на течаща студена вода.

# 10
  • Мнения: 206
От както спрях да кърмя сме само на АР млека (пробвали сме всички които се внасят).Най сме доволни от Фризовом. Що се отнася за бибероните ползвам само "NUK" те имитират зърното в момент на кърмене ,казвам ти го от собствен опит,защото след като пуснеше бебчо  зърното ми то имаше същата сплескана форма както на бибероните "NUK" не случайно и ортодонтите ги препоръчват. За Фризовом ползвам размер "L". newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 3 644
Фризовом- а го давах с биба 1-2-3 на Чико Peace

# 12
  • Мнения: 1 672
и нашия биберон се запушваше и аз се отказах да го давам , а пък и бебка нещо не го удобри

# 13
  • Мнения: 1 053
Фризовома го давах с биберон 1,2,3 на "Авент",иначе само 1 и на мен ми се запушваше  Hug

# 14
  • Мнения: 226
Аз го пробвах един, два пъти, но се отказах да го давам. Едно, че е гъст и второ - в него липсват някои важни според мен съставки. Но на въпроса - давах го с бибата, следваща по размер първата. Разреждах с повечко и по топла вода.
Интересно ми е да разбера какво ценно липсва във Фризовома?

Общи условия

Активация на акаунт