Да изгаря пъпки

  • 25 399
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Има ли нещо с което като се намажеш и гадната пъпка където е изкочила да се изгори, обели и махне , ан да я чакам да завяхва сама, нямам нерви по 5-7 дна да седя с пъпка и почвам да я чопля и вече успях и белег да си направя Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 2 673
 #2gunfireпробвай със салицилов спирт - 2%
трепе ги до крак Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 103
Е дано, че на бялото ми лице като лъсне по някоя от километри се виждя

# 3
  • Мнения: 3 794
Аз използвам едно кремче на Avene. Струваше към 20лв,но вече 4ти месец го ползвам Simple Smile И се мажа профилактично на проблемните места. И салициловия спирт 2% е добро решение  Peace

# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
Vita Merfen пробвай,мисля,че ще останеш доволна.Цената му варира между 4 и 5 лева.

# 5
  • Мнения: 140
Аз си  правя следната смес: в едно шишенце спирт слагам 1кафена лъжичка сяра и 1к.л. сулфатиацол Peaceдоста добра работа върши

# 6
  • Мнения: 5 103
много благодаря

# 7
  • Мнения: 1 922
има една маска на Талодерма против акне-мажеш само пъпкита вечер и оставаш да действа цяла нощ.супер е Peace

# 8
  • Мнения: X
Малеее кви изгарящи лекове знаете....аз само с паста за зъби съм пробвала. И резултата е че пак си имам пъпка, но не се маха за 5 дена а за 2 Peace

# 9
  • Мнения: 302
Използвам крем "Здраве". Намазвам вечерта и на сутринта проблемът е решен на 75%  Peace

# 10
  • Мнения: 2 829
Бочко също е добър крем

# 11
  • София
  • Мнения: 4 736
Акне Аут, много ми помага. Има активен лосион и крем. Аз съм ползвала само лосиона и съм изключително дооволна. отгоре слагам и крем Здраве заради цинка.

# 12
  • Мнения: 485
Когато пъпката е с връхче слагам Ихтиол с едно памуче и лепенка отгоре,стоя си така в къщи или даже преспивам с нея.На сутринта обикновено Ихтиола е "изсмукал" всичко.

# 13
  • Мнения: 10
Аhti-blemish stick  SANS SOUCIS  ( немски препарат е) . Изглежда като малък лак за нокти  и  е много ефективен. Успех!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 815
z izpolzwam edin korektor Амрита, в аптеките го има. Намазвам само пъпката вечер и на сутринта тя е изсъхнала. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт