Излизане вечер по мъжки

  • 10 945
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 867
Не знам аз ли не съм добре но адски се дразня когато мъжа ми иска да излезе с някой приятел или приятели вечер.
Причината е, че искам и аз, но няма кой да гледа детето Sad. Той ми казва излез и ти сама, аз ще я гледам, но на мен не ми се ще. Някак не ми се вижда нормално семеен човек да ходи по кръчмите и баровете сам.

Обаче след доста цупения от моя страна напоследък си мисля че така вредя на връзката ни, защото което не е позволено е още по-желано. И ето утре пак иска да ходи някъде с негов приятел. Пита ме: "какво ще кажеш, може ли?" И какво да кажа, дайте акъл? А не искааааам!!! Никъде не искам да ходи или искам и аз да съм с него. Не че ревнувам примерно или ме е страх да не ми изневери, просто...искам някак да сме заедно.

Ох много объркано се получи, но моля дайте съвет как да реагирам, защото и аз не знам вече... Да го пускам ли и да се правя че не ми е гадно,но така пък трупам и после става скандал...незнам

# 1
  • Мнения: 3 367
..абсол.редовно излизаме сами и то не защото нямаме ситер или пари за ситер,а защото предпочитаме понякога да сме сред "скучни" за партньора хора..аз на пица,бира и разговори за пс и ремонти отказавам да ходя,не него не му се слуша за моите професионални щуротии-всеки си ходи и си се кефи и после имаме 3та тема на разговор..поне 2/месец излизаме и заедно,иска си план,но става без проблем..аз пък се радвам като реши да излезе ,иначе все с нас и на работа,полезно е малко офф от тая въртележка..
а пък това с "пускането", ще ме извиниш, но ми звучи абсурдно приложено на хора над 18....

# 2
  • Мнения: 3 034
не виждам нищо лошо, струва ми се, че проблемът е в някаква твоя неудовлетвореност или притеснение - нито така, нито иначе  Peace аз си изкарвам екстра като излезе, наплесквам си физиономията с някоя маска, слагам халатчето и си зареждам всички сезони на Секса и града или Отчаяни съпруги примерно  Mr. Green той пък зяпа мачове като ме няма  Whistling и така, всеки има нужда от разнообразие  Peace

# 3
  • Мнения: 312
Разбирам,че не е от ревност,а от желанието да сте едно цяло.Но един съвет  Naughty: така наистина ще го отблъснеш от себе си.Ако наистина го обичаш и му имаш доверие го остави да се позаблява сам, направи се на незаинтересована. Сама ще се учудиш от резултата след това.Сигурна съм, че ще мине малко време и той ще те моли да излезете заедно! Praynig
През това време обаче, не забравяй да се грижиш за външния си вид добре и да излизаш повече с приятели.
Успех Peace

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Сега, ако тия излизания вечер сам са често явление, не е мн. добре. Но иначе не виждам какъв е проблемът.
Още повече, че и ти може да излезеш някоя вечер с приятели и да го оставиш да гледа детето.
Всеки човек има нужда от лично пространство, колкото и тясно да е.
Така че не се сърди и не вдигай скандали.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Пускай го. Скоро може и сам да се откаже.
Излизай и ти. Имайте и някаква лична територия, все пак. Така бракът няма да се амортизира бързо.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Подкрепям мненията на момичетата, но искам да ти кажа още нещо. Не смяташ, че е нормално семейни хора да излизат самостоятелно. Да се обвържеш, не значи да промениш коренно живота си. Напротив. Затова сме се харесали и обикнали, заради това което сми били. Свободата в една връзка ни прави по- отговорни. Поне аз така мисля. Аз излизам с приятелки много по- често от мъжът ми. Просто той няма мъжка компания за вечерни срещи. Но всеки път се прибирам по- доволна, по- разпуснала, пълна с емоции които рефлектират в/у него. И повярвай ми, страшно е доволен  Wink Ако не се прекалява с тия излизания и това не вреди на семейството ти, излизай смело, радвай се на свободните мигове и приятелите си.  Peace  bouquet

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И двамата излизаме поотделно - аз с приятелки, той с приятели. Никой няма нищо против излизанията на другия, а моите излизания са празник за детето, защото обръщат къщата с краката нагоре Mr. Green Мисля, че всеки има нужда от това или както казва мъжът ми - всеки има нужда /без да става достояние на другия/ да се оплаче от мъжа си и свекърва си/ респ. от жена си и тъща си Crazy

# 8
Аз лично на моя не съм му поставяла ограничения с излизането, за което сега съжалявам. Наскоро разбрах, че доста добре се е забавлявал без мене. Така че моя съвет е всичко да е с мярка. И доверието също.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Така че моя съвет е всичко да е с мярка. И доверието също.

Мда. Това е много вярно, наистина.

# 10
  • Мнения: 2 161
По-нелогични същества от мъжете няма.Ако му кажеш да не излиза,ще подскочи,че му ограничаваш пространството.Ако му дадеш зелена светлина,започва да гледа подозрително.При последното си прибиране мъжът ми го потърсиха двама приятели-с единият са завършили морското,а другият от дълги години живее в Турция.Тримата са израснали заедно.Не са се виждали много отдавна и той ми казва-ще ги поканя в къщи еди коя си вечер.Аз казвам:глупости,излезте навън,вечеряйте,идете после някъде.Как ще ги каниш в къщи,нека да сте само тримата,разпуснете,спомнете си това онова.Не,в къщи.Не,по-добре излезте.Почна да ме гледа подозрително,обидено,накрая изтърси:Писнах ли ти вече?Какво си намислила?Веднага реши,че искам нещо и затова съм толкова ларж.А единствената мисъл,която ме водеше беше,че и той е човек,нека дасе позабавлява,имаше много труден рейс.Аз лично това не го разбирам и ужасно се дразня.Ако бях му казала:Не,няма да излизаш,пак щяхме да се скараме.

# 11
  • Мнения: 220
даааааааа, иди в най-близката железария и купи 1 синджирче.... гледай да е по-късичко...

# 12
  • Мнения: 2 161
или искам и аз да съм с него.
За нищо на света не искам да си го причинявам това,сама,в мъжка компания.Като започнат с изхвърлянията и с простотиите от преди години,всеки от мъжете започва да ме гледа в очите и държи непременно на мен да го каже.Една жена сред двама-трима мъже,кошмар.Нито ме интересува какво са тренирали,нито ме интересуват простотиите по палатки и тн.Стабилни мъже,разлигавили се под омаята на спомените.Благодаря!

# 13
  • Мнения: 179
Моят съвет е да го пускаш!Ние също излизаме сами ,защото няма кой да гледа детето и да ти кажа се радвам на тези вечери,правя си маска,маникюр,гледам хубав филм и се чувствам чудесно! Онзи ден излезе с приятели и се върна след 1час,на въпроса ми "защо",отговори,че приятелите му били с мацки/те са ергенчета/ и мястото не му било там,е как да не го пускаш такъв мъж? Той ако има акъл в главата си  не виждам какъв е проблема,а ако няма и да го спираш файдата е никаква,той пак ще си намери начин.Давай го по-спокойно и ще видиш как сам ще бяга към къщи   bouquet

# 14
  • Мнения: 251
Разбирам,че не е от ревност,а от желанието да сте едно цяло.Но един съвет  Naughty: така наистина ще го отблъснеш от себе си.Ако наистина го обичаш и му имаш доверие го остави да се позаблява сам, направи се на незаинтересована. Сама ще се учудиш от резултата след това.Сигурна съм, че ще мине малко време и той ще те моли да излезете заедно! Praynig
През това време обаче, не забравяй да се грижиш за външния си вид добре и да излизаш повече с приятели.
Успех Peace

  Peace
Напълно вярно!

Общи условия

Активация на акаунт