какво кошче като вариант?.....

  • 847
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте,интересува ме какво друго кошче като вариант може да се ползва в колата.Ние имаме от тези които са от 0-13кг.....мисля че се сещате за кои говоря.Но вече сме на 4м.и 15дни тежим 7.400кг, и ми се струва че вече не е толкова безопасно това кошче,особено за носене а и освен това като го сложим му стърчат краката и май не му е удобно.Какво друго може да се ползва за път, при положение че още не сядаме?Благодаря!!

# 1
  • Мнения: 4 111
Моето дете е 9 кг и още е в кошче 0-13 кг, тясно му е и скоро ще купувам 9-18 кг. Можете за изчакате още малко, на мен ми се струваше, че му е тясно още като беше 7,500-8 кг, но не мисля, че е проблем, че му стърчат краченцата.

# 2
  • Мнения: 881
Ние също тежим 9 кг , но все още сме с кошницата- 0-13кг.Този месец смятаме да вземем столче за кола 9 - 18месеца,но на вас ви е много раничко още.А коша на количката не може ли да ти се сваля,че да ползваш него.

# 3
  • Мнения: 4 111
А коша на количката не може ли да ти се сваля,че да ползваш него.
Naughty Не бива! В столче за кола трябва да е детето. За негово добро е, дори и да стърчат краченцата!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Все още няма нужда да сменяш кошчето. Ако все пак си твърдо решила има столчета за кола, които са в категория 0-18 кг. Те вече не са като тези кошници, а са си нормален стол за кола, който първоначално се накланя максимално и така придобива форма доста близка до тази на кошниците, освен това се монтират по посока обратна на движението. Като например това - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_125&products_id=1702

# 5
  • Мнения: 4 406
мисля, че кошчето е добре за сега. като започне да седи стабилно, към 7-8 месец може да смените с подходящо столче.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Рано ви е още за столче.Калоян беше до 10 месец в кошницата за кола.Тогава тежеше 9 кг.

# 7
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А защо тогава ги дават до 13 кг?И моето е такова, мислех, че ще мога още доста време да го ползвам... Sad

# 8
  • Мнения: 6 029
До една годинка бебета се возят обратно на движението!

# 9
  • Мнения: 481
да?Вярно е че ги дават до 13кг....но нещо вече не ми се струва надеждно...тази дръжка сякаш няма да задържи тези килограми....и ми се струва опасно за носене..освен да стои само в колата и като излизаме с бебо да го слагам.Но все ми се струва че не му е удобно там...  Thinking

# 10
  • Мнения: 6 029
Ми то само кошниците стават за разнасяне. Другото си е стол, него няма как да го разнасяш с бебето вътре.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
За вас удачен е вариантът от 0 - 18 кг, определено ще му е удобно на бебокът...  Wink

# 12
  • Мнения: 6 029
За вас удачен е вариантът от 0 - 18 кг, определено ще му е удобно на бебокът...  Wink

Само задължително гледай да се монтира и в посока, и обратно на движението.

# 13
  • Мнения: 983
Ние от самото начало взехме 2 столчета- 9-18. След втория месец започнахме да ги използваме. Много са им удобни и сега

# 14
  • Мнения: 5 362
За вас удачен е вариантът от 0 - 18 кг, определено ще му е удобно на бебокът...  Wink
И аз съм на същото мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт