Еспумизан Л за коликите

  • 2 559
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Бебо още няма колики, но педиатърката ми каза да давам Еспумизан Л за коликите. Та чудя се предварително ли да му ги давам или да чакам да започнат коликите и тогава.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Никога не бих дала лекарство просто *ей така*, защото нещо може да се случи.

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Изчакай, може твоето бебе да няма колики или да минат много леко. Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
Не давай предварително!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Може пък твоето бебе да няма колики.Няма смисъл да му даваш лекарства превантивно WinkАко се наложи,тогава.

# 5
  • Мнения: 1 043
Изчакай, не му давай предварително  Peace

# 6
  • Мнения: 2 677
Не давам лекарства превантивно.

# 7
  • Мнения: 5 362
Разбира се,че ще изчакаш.
Ами ако няма колики?! Wink

# 8
  • Мнения: 43
аз не бих давала ако няма колки, но за твое успокоене - ако ти се наложи действа много бързо и наистина помага

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
Хубаво е, че си си го взела, за да ти е под ръка, ако се наложи. Хич не е приятно да се търчи спешно до аптека, докато малчо се къса от рев. На нас ни действаше добре, на други бебчета саб симплекса,  или бебезан, или инфакол, или чай от копър..... някои пък въобще не се е налагало да пият капки за колики.
Просто си го купи и ако се наложи - го давай.
Лекарства безпричинно не се пият - особено що се отнася до бебешоци.
Честито бебче.
Дано не ти потрябва - стискам палци.

# 10
  • Мнения: 1 272
Бебо още няма колики, но педиатърката ми каза да давам Еспумизан Л за коликите. ...
Според мен тук се състои и отговора на въпроса ти. Давай капки, когато има колики. Ако няма - още по-добре Peace

# 11
  • Мнения: 589
Давала съм само ако наистина има нужда и наистина действаше. Предварително не е необходимо! Peace

# 12
  • Мнения: 617
Благодаря на всички за отговорите! Ще чакам за симптоми за колики и тогава ще дам лекарство. Дано пък ни се размине  Praynig.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 041
ако няма колики, няма смисъл от капки...тя по-точно ги е изписала, в случай на нужда, а не превантивно....

# 14
  • Мнения: 177
Аз давах на моето бебе Еспумизан, много добре го понесе. Доволна съм от капките.

Общи условия

Активация на акаунт