Шампоан за къдрави коси

  • 9 814
  • 17
  •   1
Отговори
Имам къдрава коса и имам голям проблем с намирането на шампоан.Сега повечето са за коапринено мека коса и като се измия с такъв ,косата ми се разделя на ситни кичури,отпуска се и става ужасна..А аз искам косата ми да става твърда,защото така се оформят едни дебели къдрици и като си сложа нещо стилизиращо ,става супер.Знаете ли шампоан от които косата да става твърда?

# 1
  • Мнения: 1 243
Все си мисля, че ако косата ти е с мек косъм, няма как да стане твърд, какъвто и да е шампоана. От по-обикновените шампоани може да пробваш Пантен - имат серия за къдрава коса, както и Сънсилк - зелената. Моята е чуплива и съм сравнително доволна от продуктите им.
За самото оформяне на къдриците , според мен, не е толкова важен шампоана, колкото стилизиращите продукти след измиването на косата.
Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Почти всяка марка шампоани имат такива за къдрава коса. Аз също съм с къдрава коса, ползвала съм шампоани за такава, но не намирам особена разлика. Задължително след измиване на косата, слагам пяна и така става оформена и на хубави къдрици.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
Глис Кюр нямат ли такава серия?    newsm78

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
По-важно е какъв стилизиращ продукт използваш при подсушаването на косата.
Аз използвам вакси и къдрите са ми отлични иначе измиващата козметика е за боядисвана коса.

# 5
  • Мнения: 17 401
Така е. ШАмпоанът няма такова отношение към къдриците, каквото балсама и най- вече стилиззиращите продукти. Аз също съм с къдрава коса, но не разчитам на шампоаните, позлвам такива за суха най- често Peace

# 6
  • Мнения: 4 151
Моята коса е чуплива,но не използвам специален шампоан.Ще следя темата. Peace

# 7
  • Мнения: 351
А какви точно стилизиращи продукти използвате? Много ми похвалиха активатор за къдрици на Yunsey, но все още не съм го намерила. Моята коса е чуплива и ми трябва по-скоро за оформяне.

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 16:48 от XS

# 8
  • Мнения: 17 401
НА yunsey вече нищо не намирам... Аз ползвам на ЖАлид течния фиксатор, крема на Сънсилк едно гелче Curls up и пяната на Велафлекс. Това са нещата, от които съм доволна.

# 9
  • Мнения: 852
Нивеа има серия за къдвава коса.Аз съм с права,но мойто мъж го пратих за шампоан и по погрешка взел за къдрава коса  Mr. Green  и от там разбрах че има такава серия.Сега го използвам и съм доволна,моята права коса я начупва леко/при къдрави коси може ефектът да е по-добър/.Успех!  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 871
Ползвала съм какви ли не шампоани и засега от никой не съм достатъчно доволна, че да го похваля.

# 11
  • Мнения: 83
Имам къдрава коса и имам голям проблем с намирането на шампоан.Сега повечето са за коапринено мека коса и като се измия с такъв ,косата ми се разделя на ситни кичури,отпуска се и става ужасна..А аз искам косата ми да става твърда,защото така се оформят едни дебели къдрици и като си сложа нещо стилизиращо ,става супер.Знаете ли шампоан от които косата да става твърда?
Palmoliv имаха един шампоан за мазна коса. Май беше в зелена опаковка  newsm78  От него косата ми ставаше твърда. Намирах го само по малки магазинчета за козметика.

# 12
За оформиане ползвам Sculpting glaze,не съм обърнала внимание коя е фирмата.Наистина съм много доволна.По-хубаво е от пяните за коса.Косата става много хубава и не се сплесква къдриците,докато спиш.Но определено шампоана е от голямо значение.Ще взема да пробвам на Пантен.Преди бях доволна,но отдавна не съм го ползвала.Има един на Орифлейм за къдрава коса.От него ми ставаше много хубава,но сега нещо са го развалили

# 13
  • Мнения: 6 958
Глис Кюр нямат ли такава серия?    newsm78

Имат да, аз съм с такъв и съм доволна  Peace

По-важно е какъв стилизиращ продукт използваш при подсушаването на косата.
Аз използвам вакси и къдрите са ми отлични иначе измиващата козметика е за боядисвана коса.

Да съгласна съм с теб   bouquet

# 14
  • Мнения: 83
Пък аз да ви попитам има ли някакъв продукт, които ще ми слегне къдриците...
Използвам сънсилк за къдрава коса, но винаги след като изляза от банята си слагам пяна, защото иначе се получава ефекта на бръкнал в контакта
благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт