Новата седмица 04.04 - 10.04

  • 7 218
  • 137
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела седмица момичета Heart Eyes
Нека се заредим с пролетно настроение и емоции.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 730
Добро утро и от мен, момичета!

Весела нова седмица и само положителни емоции.
При мен лелката дойде вчера следобед Cry /три дни по рано/ и още се чуди какво да прави.
Та сега съм се амбицирала този месец да съм много по-сериозна в правенето, дано успея да я изгоня тази лелка.

Успех на всички правещи и чакащи!

# 2
  • Мнения: 1 329
Здравейте момичета,
весела и топла седмица ви желая.  Nature Sunny

При мен всичко е по старому. Тия дни съм в овулация, но 2 пъти имам цервикална слуз и не разбрах кой от двата пъти беше. 2 дни ЦС после 2 дни нищо и после пак 2 дни ЦС.    33uu 1 път - 12 ден, втори път - 14 ден, при 30 дни продължителност на цикъла. Аз реших, че 2 път е правилния.
Ще видим по-късно тия месец.
Вече реших, че няма да се вманиачавам и ще я карам както стане и когато стане....  ylinfant

Успех на всички! Heart Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Хубава и приятна седмица на всички момичета!
При мен - лелката закъсня с два дни и от 3 месеца вече не съм с цикъл на 26 дни,а стана на 28-29 дни и задачата малко се усложнява,но ще успеем все някой ден! Simple Smile

# 4
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро, сладурчета, папурчета !!!!  #Milti  #Milti  #Milti
Желая ви една прекрасна слънчева седмица. Времето ще бъде чудесно и нека всички се усмихнем и погледнем света с розовите очила.
Всички видове лелки да си заминат, считано от този месец  Imp  Imp Това е заповед!!!!

 newsm51  newsm51  newsm51

# 5
  • Мнения: 529
Добро утро девойки, желая  ви много усмивки тази седмица. Laughing
Аз бързам да ви се похваля, ходих на лекар в петък да видя как ми се развива гадната киста.  #2gunfire Още си е там, ама  от 47 мм е станала 8 мм и доктора обеща, че като си изпия и последната опаковка от гадните противозачатъчни всичко ще е наред и ще ми даде зелена светлина за бебче #Milti Сега гледам замечтано календара, и се чудя как да накарам дните до края на май да минат по-бързо, че да почваме да се трудим  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 273
Здрасти сладуранки! Аз утре или вдругиден трябва да съм в овулация, но мъжът ми ще бъде в командировка и май пропускаме този месец Sad  Дано оживеят някои издържливи малки човечета, иначе трябва да чакам м. май!
Усмихвайте се Stuck Out Tongue ! Чакам хубави новини от вас! Praynig

# 7
  • Мнения: 413
Прекрасна седмица за всички сладурки!
Аз, момичета, съм малко объркана!Този месец беше толкова бебеправителен, а и за пръв път си меря температурата.
Точно на 15-тия ден почувствах овулирането!И както всеки месец -то бе известено от болки в яйчниците(този път дори по-силни от друг път, досущ като при идването на лелята), започнаха да ме болят гърдите, всички екстри, както се казва!
НО, голямо НО, температурата ми стои закована на 36 и 4 от 10 дена, оня ден беше 36,5 и после пак си отиде на константната права!Чудя се и се мая, кво се случва с мен.
Дори и да съм случила на авулаторен цикъл, според мен няма да имам типичните признаци на овулация, които винаги са ярко изявени.
Миналия месец започнах да си меря БТ от овулацията натам и през цялото време беше висока!
А сега не ще и не ще да скочи поне 2 десети!
 #Cussing out  #Cussing out
Какво ще кажете? Shocked

# 8
  • Мнения: 1 419
Хубава седмичка и от мен на всички!
На мен тази струн ФФ ми изправи косата като каза, че преди 3 дни съм имала ову (а беше 1 ден след края на М.  #Shocked ).
Регулирах от вчера и онзи ден температурите, както биха изглеждали измерени в нормално време и чсичко се оправи  Praynig , ама това ФФ  #Sniper ... само м иизкара акъла Imp ... заради него и ову тестове пак почнах да правя, а уж се бях зарекла да ги прпусна тоя месец   Close

Роси, май всичко се обърка при доста от нас - на мен вече ми е незнайно колко - преди беше 35 дни, а от три месеца насам беше 21, 17, 25  Shocked , този не знам колко ще изкара  Thinking

Теди, на мен само да ми се е появила този месец лелката... ще я пращам при теб за яко бой  #Crazy   Laughing

Лея, стискам палци да са упорити и да издържат по-дълго  Flutter

# 9
  • Мнения: 1 930
Добър ден и от мен, мили дами smile3525
Надявам се да сте в прекрасно слънчево настроение!
Много усмивки, много бебетворна седмица и много любов hug
Аз бая поработих миналата седмица, абе направо ме сцепиха от бачкане, тая по-лекичко Wink
В четвъртък съм на консултации да видим как сме Simple Smile и ще ходя да се записвам в Св. София.
Целувки  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 123
здравейте сладки!
и аз се присъединявам към пожеланието за слънчива, ползотворна и по-позитивна от миналата Wink  седмица.
уикенда горе-долу заредих батериите, но да ви се оплача от 2 дни много ме болят очите. Sad имам нещо като фоново главоболие и като си натисна леко клепачите, болката се локализира и се засилва много Confused: дано да ми мине, че още нямам 60 и ми писна да се мотам из болници. #Onfire

# 11
  • Мнения: 2 825
Здравейте и от мене. И аз да се вклу4а към пожеланията за хубава седми4ка Simple Smile Ние този месец пропускаме бебеправенето.... док ми намери някакви бактерии (въпреки 4е нямах абсолютно никакви оплаквания), бяхме решили да бебеправим и ако не стане да ги лекуваме, но после промених решението си , та сега се мъ4а да ги изтребя и отложихме бебеправенето....надявам се да е за добро и другия мес на 4исто Wink пък дано стане Praynig
Каки4ка хубава новина за кистата,  Praynig се другия месец да я няма и да запо4нете сериозно с бебеправенето
Леа, дано плувците да са много упорити и издържливи и да стигнат до целта Wink
Айя и на мене този месец ФФ нещо не ми хвана овуто...а е потвърдено от док на 31.03 /01.04, а ФФ казва 4е не го е засякло...ще видим като въведа стойности за още 2/3 дена какво ще каже.
Гея, сигурна съм 4е вси4ко е наред   Simple Smile
Ирини дано бързо да си замине главоболието ти, наистина е много неприятно и гадно да се мъкнеш по болници Cry

# 12
  • Варна
  • Мнения: 730
Мили момичета, бих искала да ви попитам нещо, въпреки, че може би е писано вече по този въпрос. Лелката ме навести вчера - 3 дни по-рано и все още е с един по-бледо червен цвят и то от тази сутрин. А от вчера след обяд беше само няколко капки и то с тъмно кафяв цвят. #Puppy dog
Мислите ли, че ми има нещо или пак се втелясвям повече от необходимото ?!?  Blush  Blush
Да не говорим, че през уикенда се чувствах отвратително - виеше ми се свят, гадеше ми се и ме дразнеше вчера миризмата на кафето.Предполагам, че съм настинала нещо, въпреки, че днес ми няма почти нищо, с изключение на болките в корема, заради които дори не успях да спя като хората.
Извинете ме, че ви се оплаквам, но знам, че бихте ме разбрали.

# 13
  • Мнения: 3 154
Клара един съвет от мен - докато лекувате бактериите (предполагам, че ще е с антибиотик) искай да ти дадат и нещо антимикотично да пиеш.

Gia, направи си тест.

# 14
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Gia
А от вчера след обяд беше само няколко капки и то с тъмно кафяв цвят.
Мислите ли, че ми има нещо или пак се втелясвям повече от необходимото ?!?  Blush  Blush
Да не говорим, че през уикенда се чувствах отвратително - виеше ми се свят, гадеше ми се и ме дразнеше вчера миризмата на кафето.

Гия-мацка,
първо искам да те попитам дали днес продължава кафеникавото зацапване и дали консистенцията му е нормална /като при лелята/ или е с нещо по-различна?

Със сигурност не се втелясваш повече от всяка друга "посестрима" във форума и точно тук е мястото да си зададеш въпроса и да получиш отговор и разбиране, така че Heart Eyes .
Да ти кажа вчера за и аз не можах да си допия кафето - адски гадно ми се стори и се чувствам отпаднала, но преполагам, че сатава дума за пролетна умора и повече витаминки ще свършат работа!

Общи условия

Активация на акаунт