Въпрос до разбиращите от РС-та

  • 1 298
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Компютърт ми непрекъснато търси ъпдейт и когато откажа такъв, програмите ми на диск С се отварят много трудно.
Може ли някоя мама с опит да ми каже как да си изключа това Updates?
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 550
start - settings - control panel - automatic updates - turn off automatic updates

# 2
  • Мнения: 6 029
иска да ъпдейтва Уиндоуса?

ъпдейта се спира така: десен клавиш върху My Computer, Properties, Automatic Updates, Turn off Automatic Updates.

# 3
  • Мнения: 326
Много ви благодаря, момичета! Златни сте!

# 4
  • Мнения: 1 163
Момичета дайте един съвет и на мен,от 3-4дни мишката се закотвя и не мърда все рестартирам,дали имам вирус?

# 5
  • Мнения: 5 370
Момичета дайте един съвет и на мен,от 3-4дни мишката се закотвя и не мърда все рестартирам,дали имам вирус?
Анитивирусната какво ти дава? Забелязала ли си при каква ситуация точно се проявява този проблем? Мишката оптична ли е?

# 6
  • Мнения: 5 370
Понеже не мога дочака отговора ти, Виви, ето ти 2 опции:
1. Може да е от повърхността, по която плъзгаш мишката.(при оптичните мишки е добре мауспадът да е едноцветен).
2.Може да има нужда от преинсталиране на драйверите за мишката.
(всичко това, ако нямаш съобщения за вируси от антивирусната)

# 7
  • Мнения: 1 163
антивирусната се появява когато включа компа,мишката засича и в бг мама и в други сайтове.Мишката е оптична и е на едноцветна повърхност.Кажете за драйверете аз ли  трябва да преинсталирам или там от където сме купили компа?Как става? newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 826
Ти естествено,освен ако не ти се дават грешни пари. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 163
Аз ама като незнам как newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • Мнения: 6 029
Аз ама като незнам как newsm78 newsm78 newsm78

ама глупости. най-вероятно нямаш драйвери за мишката. те не са нужни. това е проблем от нещо друго. каква ти е антивирусната?

# 11
# 12
  • Мнения: 431
Виви, така онлайн няма да стане консултацията. Трябва някой да го види и пипне.

Първо бих проверила за вирус.
Второ бих опитала с друга мишка.

Или даже пробвай с друга мишка най-напред. Нямаш ли някаква стара, обикновена?

# 13
  • Мнения: 1 163
Нямам всичко е ново от март.Благодаря ви на всички за помоща

# 14
  • Мнения: 3 880
А мишката с кабел ли е или с батерии?
Нашата закотвя така като й отслабнат батериите.... (то ако беше така, сигурно вече щеше да си се сетила, но нищо- от едно предложение повече глава не боли Wink Peace)

Общи условия

Активация на акаунт