Готов комплект за изписване или отделно дрешки?

  • 4 523
  • 87
  •   1
Отговори

Анкета

Какво бихте препоръчали - готов комплект за изписване или отделно дрешки, комплектовани от вас?

Опции:

  • София
  • Мнения: 1 833
Какво бихте препоръчали - готов комплект за изписване или отделно дрешки, които вие сте съчетали?
Ако е готов комплект  с пелена ли е по - добре да бъде или без. Ще съм благодарна ако споделите опита си.

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз купих отделно дрешки и пелена, съчетах ги както на мен ми харесва, но това не значи, че на готовите комплекти нещо им има. Въпрос на вкус.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Нашият комплект беше готов с пелена, избран и купен от едната  му баба. Беше много хубав и пеленката, по-скоро одеалцето и до днес си го ползваме.
Аз също бих избрала готов комплект, но ако нищо не ми хареса, бих съчетала. Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 19:31 от passion

# 3
  • Мнения: 1 006
Мисля,че е най-добре готов комплект с пелена.Въпреки,че аз отделно си купувах и пелената и дрешките,но тогава когато търсех нищо от готовите комплекти не ми харесваше.

# 4
  • Мнения: 1 217
Купих му отделни дрешки и едно одеялце.
Всичко във фосфорициращо зелено.
Дрешките ги облече само на изписването,докато стигнем до повторно обличане,вече беше 5 кила.
Стори ми се много да дам за комплект за изписване от 30 лв. нагоре.
Одеялото беше 7лв.-още го ползваме.
Бодито-2лв.
Комплекта от блузка и ританки също 7лв.
Всичко взето от борса на производител.

# 5
  • Мнения: 2 663
Взех отделно дрешки и направих страхотна комбинация с чувалче вместо с пелена.Бебка беше уникална.
Бях си взела още няколко комплекта дрешки в сака за болницата и там си я обличах с тях.Така стана и по-добре, защото се роди съвсем мъничка и дрешките на болницата и бяха огромни.

# 6
  • Мнения: 2 131
Ние купихме готов комплект от дрешки и отделно одеалце. Моят съвет е да купиш от тези одеалца, които са с цип и копчета, защото могат да се използват идеално за количката в студените дни. Много е удобно. А, когато е разкопчано си е нормално одеало.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз си взех отделно дрешки,одеалце,пеленка,шапка,чорапки и всичко комбинирах цветово Wink

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Отделни дрешки.Готовият комплект го използвахме само при изписването.

# 9
  • Мнения: 205
Аз купувах всичко отделно и си го съчетавах според моите вкусове

# 10
  • Мнения: 10 982
Взехме готов комплект, без пелена. Включва боди с дълъг ръкав, гащеризонче тип пижама и лигавник. След това гащеризончето й го обличах за спане, а бодито и лигавника още ги носи. Wink
Отделно купихме шапка и испанско одеялце с цип (много полезно нещо е).

# 11
  • Мнения: 689
Aз купих отделно дрешки и порт-бебе, като ги паснах по цвят.
Прецених, че в готовите комплекти има доста излишни неща специално за исписването.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 423
Нашия беше готов комплект с пелена, подарък от едната баба. Все още си ползвам пеленката. Но спокойно можеш да купиш дрешки по твой избор и да ги съчетаеш така, както на теб ти харесва.  Peace

# 13
  • Мнения: 724
Купих си готов комплект с пелена на "Бебето" най големия и  изобщо не съжалявам всичко  в него си ползвах и все още някои неща ползвам.
Леко раждане и здраво бебе  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 718
Изписахме сина ми с готов комплект, включващ и пеленка.
Прецених, че в готовите комплекти има доста излишни неща специално за исписването.
Има излишни неща, да, но ние си му ги обличахме след това.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт