Отговори
  • Мнения: 8
От една година се опитвам да забременея и не се получава.Ходя при разни на прегледи и  уж нищо ми няма.Никой не ми пуска някакви по-сериозни изследвания и само си губя времето.Казаха ми за д-р Минев,но все още се колебая.Искам като тръгна някъде да ми направят всички необходими изследвания и т.н.

# 1
  • Мнения: 2 005
И аз съм чувала добри думи за др Минев,той работи в Селена.Успех

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Много пьти сьм го препорьчвала и ще го направя пак - Др.Даскалов. Кабинетьт му е в Медикус Алфа, а изражда в Селена.
Сьпругата му Др.Даскалова се занимава сьс спермограмите и е много добра. Влез в Зачатие и ще разбереш повече и за двамата  Peace

# 3
  • Мнения: X
д-р Даскалов Peace

# 4
  • Мнения: 728
Аз също ще препоръчам сем.др.Даскалови ,и не защото само съм чувала добри отзиви за тях ,и не защото са мили и любезни(това и други го могат),а защото моята бременност е благодарение на тях и от личен опит мога да кажа,че са едни от малкото професионалисти в областта на стерилитета за гр.П-в

# 5
  • Мнения: 154
Аз също ще препоръчам сем.др.Даскалови ,и не защото само съм чувала добри отзиви за тях ,и не защото са мили и любезни(това и други го могат),а защото моята бременност е благодарение на тях и от личен опит мога да кажа,че са едни от малкото професионалисти в областта на стерилитета за гр.П-в

Аз също забременях и родих благодарение на тях.

# 6
  • Мнения: 4 700
Само да кажа, че не препоръчвам Минев, когато става въпрос zа проблемно zабременяване и стерилитет.  Naughty Не ми пусна никакви хормони. Заговори ми веднага zа лапароскопия.  Naughty Naughty Naughty

# 7
  • Мнения: 8
Благодаря ви!!!Ако имате и координати ще съм ви много задължена!

# 8
  • Мнения: 154
Благодаря ви!!!Ако имате и координати ще съм ви много задължена!
Ако се насочиш към д-р Даскалов,неговият мобилен номер е 0898206005,а номерът на Медикус Алфа-63-44-63

# 9
  • Мнения: 1 984
www.zachatie.org - можеш да питаш тук

# 10
  • Мнения: 1 089
Наши познати благодарение на д-р Матеев имат вече 4 годишна дъщеря. Ако те интересуват координати мога да попитам.

Общи условия

Активация на акаунт