За работа в Практикер

  • 1 589
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Момичета в момента в нашия град ще се открива такъв магазин.Мисля да си подам документите има ли някои информация дали си заслужава.Набират хора за две длъжности едната е сътрудник продажба другата касиер ако въобще кандидатствам се чудя за коя длъжност да го направя.

# 1
  • Мнения: 6 874
Приятелят ми работи там известно време. Всъщност на него му беше малко като лятна работа и беше доволен, но за постоянно не знам дали си струва. Той беше в санитарния отдел, харесваше му, че има ред и контрол.

# 2
  • Мнения: 2 258
Ако ти е интересно и те влече да се занимаваш с подобна дейност и ако в същото време нямаш друга алтернатива за работа,кандидатствай-нищо не губиш.Опитай и ако не ти харесва търси нещо друго.Касиер е по-лесно,но по-отговорна длъжност в такъв тип магазини.За сътрудник пък трябва да си доста добре запозната с повечето от нещата/дане казвам с всичките/,които предлага магазинът.А те определено не са малко.

# 3
  • Мнения: 653
аз мога само като клиент да се изкажа и то не е особено мило за този магазин
1. почти винаги продавач-консултанти няма, когато ти потрябват
2. ако въобще намериш някой, то той почти нищо не знае
/имали са нахалството да ми кажат, че и производителя не знаел, щом не го е написал на опаковката   #Crazy/
3. никаква организация и ред няма в магазина

затова един съвет: ако не разбираш от такъв тип стоки, по-добре кандидатствай за касиер
за да не се окаже после, че отговаряш на горните точки

# 4
  • Мнения: 10
аз мога само като клиент да се изкажа и то не е особено мило за този магазин
1. почти винаги продавач-консултанти няма, когато ти потрябват
2. ако въобще намериш някой, то той почти нищо не знае
/имали са нахалството да ми кажат, че и производителя не знаел, щом не го е написал на опаковката   #Crazy/
3. никаква организация и ред няма в магазина

затова един съвет: ако не разбираш от такъв тип стоки, по-добре кандидатствай за касиер
за да не се окаже после, че отговаряш на горните точки


абсолютно съгласна

Общи условия

Активация на акаунт