За една диета

  • 806
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
Копнах една диета от друт форум и искам да питам дали някой от вас я е пробвал?Тъй като още кърмя ми "пасва" защото не съдържа газообразуващи храни, а пък и няма ограничения за количеството изядена храна.

Ето Я:
Диетата се прави 9 дни, през които може да свалиш до 1 кг на ден, и същевременно да се пречистиш.
Количествата от споменатата храна са пожелание, може да се яде колкото се иска и колкото пъти в деня има нужда или желание.

Първите 3 дни от диетата се яде само варен ориз....сутрин, обед, вечер, преди лягане, между обяд и вечеря, между обяд и закуска,когато си поискате и колкото си поискате.
От четвъртия до шестия ден се яде само варено пиле, като количеството е пожелание.
От седмия до деветия ден се яде само ябълки, колкото си поискате.

След тази диета не е необходимо кой знае какво захранване, просто се опитайте първите дни да не ядете много мазно и пържено.

Ефектът от тази диета е просто зашеметяващ!

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Много добре звучи тази диета , наистина ми е любопитно и на мен дали някой е пробвал.....А , ти?Айде кажете и аз може да се пробвам Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Амииииии, много ограничителна ми се вижда откъм витамини и минерали, а бебенцето ти е мъничко.Защо не изчакаш още малко?Аз започнах да се ограничавам чак, когато синът ми беше на 6 месеца и лактацията беше вече стабилно установена.Да не ти намалее кърмата....Диетата ти трябва да е балансирана откъм хранителни вещества, щом кърмиш.Имай предвид, че недостигът на определени витамини и минерали, може да доведе до косопад, нацепване на кожата при отслабване и др. неприятни ефекти.....
Има време за отслабване Stuck Out Tongue  Иде лято - подкарай само на плодове, салати, леко сирене и немазно месо - просто няма начин да не отслабнеш!

Общи условия

Активация на акаунт