Miss Sporty и FlorMar

  • 7 897
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Какво ви е мнението за тези марки?Предполагам лошо ,но все пак...  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
Имах червило и спирала на Мис Спорти , не бяха лоши, доколкото си спомням  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Няколко години използвах само козметика на Miss Sporty, но последните месеци много трудно я намирам на пазари, а дори вече никъде не я виждам. Бях доволна много. След това изпробвах няколко марки, специално за коректор и ФДТ и Flormar най-ми допадна на кожата. Много добре покривен е ФДТ. Така че аз съм доволна и от двете марки.

# 3
  • Мнения: 5 317
Имала съм продукти на Флор Мар,доволна съм.

# 4
  • Мнения: 305
Аз си взех крем пудра на ФлорМар и ми хареса,и затова пуснах тема,да видя дали само на мен ми допада нещо.А щом е покривен ФДТ на Спортито може да го пробвам   bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
За Флормар мога да кажа,защото съм работила във фирмата,която ги предлага в Бургас.По принцип са турски,но се води че съставките,от които се правят,се внасят от Франция.Хубави са като продукти и имат доста голяма гама,както от по-евтини,така и от по-скъпи неща.Точно крем-пудрата е един от най-продаваните продукти от серията.Лаковете за нокти имат няколко серии,доста цветове и аз лично съм страшно доволна от тях!По-скъпата серия-Селекшън е също доста добра,особено теракотените пудри,ружове и сенки.Само от червилата не съм много доволна,но аз рядко си харесвам червило,така че...Така или иначе почти всички неща се продаваха доста добре и по това може да се съди дали хората харесват Флормар.Не че агитирам,просто споделям впечатленията си,а и недоволни също е имало.Аз самата в момента имам само лакове за нокти от техните,а козметика ползвам друга.Надявам се да съм била полезна  Peace

# 6
  • Мнения: 4 292
Бях си купила преди време компактана пудра на Флор Мар, покривна е, но само толкова. Ужасно ми подейства на кожата. Но не е задължително и при всички да е такъв ефекта. Имам и едни сенки от същата марка - кафяви, честно казано, приятно съм изненадана. Не стоят като тебешир, лесно се нанасят, не са твърде ронливи и са много приятни. Ползвам ги понякога, но не са много трайни.
От другата марка нямам никакви впечатления.  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 9 457
Какво ви е мнението за тези марки?Предполагам лошо ,но все пак...  Wink
Не е е задължително да е лошо! Naughty
За Мис.. нищо не мога да кажа, но от ФлорМар събирам все хубави впечатления. Simple Smile
Лаковете им за нокти са много добри. Колежките ми тук също ги хвалят. Laughing
Сега съм се взела един техен глос в тубичка и четчица с гъбка, от който съм във възторг. Hug Удобен за нанасяне, хубав като цвят и трайност.
Е, разбира се, дотолкова, колкото може да бъде траен един глос за устни. Peace

# 8
  • Мнения: 1 243
От ФлорМар съм имала преди време една компактна пудра - не ми хареса. Стоеше кофти на лицето, оказа се и доста тъмна и жълтеникава при нанасянето, при все,че цвета и външно не беше такъв.
-Сенки за очи - не са чак лоши, но са някакси тебеширени и ненаситени като цветове. Не бих повторила
- Лак за нокти - хубави са
- Молив за устни - любимият ми  Laughing Имала съм на Чифели, на разни други по-скъпи марки, но този ми допадна най-много,мек е и се нанася лесно.

А за Мис Спорти - лично аз не съм ползвала техни продукти - но една приятелка каза, че ползва тяхна спирала и миглите и бяха страхотни-дълги и извити като на кукла. Така че бих пробвала  Hug

# 9
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Преди време на Флор Мар нямаше ли лак за нокти -Крок.....
Слагаш си бял лак и след това отгоре цвета крок-самия лак като изсъхва се начупва и стои като крокодилска кожа,а под цепнатините се вижда белия лак... много ефектно....
Вече години не съм срещала тези лакове

# 10
  • София
  • Мнения: 1 890
Преди време на Флор Мар нямаше ли лак за нокти -Крок.....
Слагаш си бял лак и след това отгоре цвета крок-самия лак като изсъхва се начупва и стои като крокодилска кожа,а под цепнатините се вижда белия лак... много ефектно....
Вече години не съм срещала тези лакове
Имаше, ама и аз мнооого отдавна не съм ги виждала  Sad

# 11
  • Мнения: 593
И двете съм ползвала, нямам лошо мнение Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз имам гланц за устни на флор мар и е страхотен! Peace

# 13
  • Мнения: 4 435
Аз ползвах лаковете,бяха си супер.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Страшно съм доволна от една спирала на Мис Спорти - миналото лято си я купих от Лондон, толкова ми допадна, че после си купих още две от тук - дори в момента ползвам такава. Имам и черен молив, също е супер.
За Флор Мар нямам мнение, май не съм ползвала техни продукти... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт