Видяхте ли новия Buzz?

  • 2 297
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
не видях да е писано по въпроса, ама вчера видях че има много нови неща за 2008- модел с четири колела при Бъз-а, има нов кош- Car Cot, който от сега се точа да си купя за второто, нови цветове, май доста са се потрудили за догодина  Mr. Green

http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=51

# 1
  • Мнения: 2 663
Ще стане по-непроходима, заради отделните малки предни гуми, което за българските улици не е добре.

# 2
  • Мнения: 2 936
на мен лично старата ми по- харесва...тези две предни колела са много грозно направени  Confused

# 3
  • Мнения: 3 926
Аз пък мисля, че така ще е доста по-проходим. Особено ако в сняг предните се ползват застопорени.
Така или иначе не съм му фен на Бъз- а и смятам, че е тежък и тромав, още повече, че за цената му може да се вземе нещо доста по-добро и леко и пак да не се изневерява на марката, ако човек държи Grinning

# 4
  • Мнения: 2 663
Когато едно от колелата падне в дупка застава на пряко и няма мърдане, колелата са на принципа на Stokke едно към едно, но плюса е застопоряването и вече съм съгласна с ПАТИЛАНЕЦ печен, но незастопорени е мъка

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
аз нещо немога да се ориентирам и не виждам новия кош Car Cot.........

# 6
  • София
  • Мнения: 1 424
готино изглежда Peace
обаче и аз мисля, че за нашите дупки и дупчища, и необходимостта да се преодоляват стълби, препятствия и какви ли не екстри, е по - подходящо количка с големи гуми май newsm78

# 7
  • Мнения: 4 428
аз нещо немога да се ориентирам и не виждам новия кош Car Cot.........

http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=51

 Grinning

# 8
  • Мнения: 865
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78

# 9
  • Мнения: 924
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78
Днес видях Зап 4. Сладка е много. Чудя се обаче има ли смисъл да сменям моя 3 за 4. Почти новичка ми е.
Новите столчета видях също. Много са хубави и най-после с база  Peace

# 10
  • Мнения: 5 622
Едно питане- На тази количка пада ли гръбчето изобщо или така си стои застопорено?ЗАщото като гледам на снимка, ми изглежда, че изобщо не се мърда позицията на гърба  Rolling Eyes  Thinking

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Гръбчето не пада но има позиция за спане Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 622
Тоест цялото това "кресло" се слага назад ли? Че не мога нещо да си го представя  Thinking

А ако не искам да купувам и дриими коша, какви са възможностите за новородено с тази количка? Трябва да се купи и Кошница за Кола Макси кози, ли?(Пък като ги гледам бебетата в тия кошници за кола, така на разходка с количките, ми се струват толкова сгърчени, че хич не ми се иска това да е варианта  newsm78 )

# 13
  • Мнения: 2 122
Общо взето зависи кога ще  се роди бебето- Стефания е родена февруари, март почахме да се извеждаме и три месеца и половина беше в кошницата /ние сме със Спиди ЕсЕкс/,  дрийми не съм вземала, той бързо окъсява този кош, а не е малко пари /някъде към 340 лева в момента/. Кошниците са измислени така, че да са удобни за бебето и са с така наречената ембрионална поза- близка до тази в коремчето на мама, те като се родят си стоят така свитички- не е съвсем от кошницата, плюс това има възглавничка която след определена възсраст махаш- някъде преди половин годинката. Така или иначе кошницата за кола ти трябва за колата, аз лично съм много доволна от избора който направихме за тази комбинация.
Абе виж и новата Мура на Макси кози- също много яка и до колкото разбрах един кош от 0+ месеца се води

# 14
  • Мнения: 4 362
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78

Зап 4 я има в САЩ вече,хубава е,на мен ми харесва повече  Grinning

Тоест цялото това "кресло" се слага назад ли? Че не мога нещо да си го представя  Thinking

А ако не искам да купувам и дриими коша, какви са възможностите за новородено с тази количка? Трябва да се купи и Кошница за Кола Макси кози, ли?(Пък като ги гледам бебетата в тия кошници за кола, така на разходка с количките, ми се струват толкова сгърчени, че хич не ми се иска това да е варианта  newsm78 )

Целият кош ляга назад,крачетата остават вдигнати при по големите деца  Rolling Eyes
По принцип с дриими коша ще ти е най удобно,аз возех дъщеря си в кошницата в/у Зап-а,става до към 5-6 месец,тя бе на 5 месеца тогава

Общи условия

Активация на акаунт