Знаете ли кого/какво видях-3?

  • 60 253
  • 824
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Хайде нова клюкарска тема.

# 1
  • Мнения: 1 952
Хайде.

# 2
  • Мнения: 912
Видях... нова тема Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097

Ми, питаме /за Бербатовица, де/ от любопитство. Все пак, този личен ергенин толкова време беше без приятелка...

# 4
  • Мнения: 1 952
 Wink

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 02:43 от The same myself

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
Е нали преди въпросната Елена е бих гаджосан за Деси Банова синоптичката от Нова ТВ

# 6
  • Мнения: 4 435
Какво да кажа..... Изключително красива в лице, в тялото е много зле. И е парцал.
Аз се чудя как го прелъга, ама ....


Я кажи защо е зле в тяло.Аз само в някакъв вестник я бях видяла ама снимката беше зле,само дрехите й бяха готини,но това е нормално.

# 7
  • Мнения: 1 952
 Wink

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 02:44 от The same myself

# 8
  • Мнения: 740
Наистина ли няма поне една снимчица да я зърна тази дама? Бербатов ми е слабост  Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 972
шмуг

# 10
  • Мнения: 4 435
Някой ако изрови от някиде да я пуска ама се съмнявам.И по вестници и списания трудно се среща.

# 11
  • Мнения: 912
нали я наричат 'красивата Елена', или те на всяка момиче с това име му лепват този етикет Rolling Eyes.
нищо, че си няма нещо физически, "може пък да е с добра душа" както се казваше в един виц Grinning

# 12
  • Мнения: 1 952
Красива е, но само в лицето.
За душата .... ще го подложа на съмнение.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Какво да кажа..... Изключително красива в лице, в тялото е много зле. И е парцал.
Аз се чудя как го прелъга, ама ....

Ами, той е водолейче - добра и наивна душа...

Е нали преди въпросната Елена е бих гаджосан за Деси Банова синоптичката от Нова ТВ

Това беше отдавна и май не бяха сериозни нещата.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
Може из някой английски вестник да има снимка. Там папараците сигурно дебнат повече .

Общи условия

Активация на акаунт