Препоръчайте ми специалист по уши,нос,гърло-Плевен,моля.

  • 1 148
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Става въпрос за преглед на 3 годишно дете.Някой може ли да ми помогне с информация за добър специалист по УШИ,НОС,ГЪРЛО в град Плевен?С някакви координати за посещение при него.Моля.

# 1
  • Мнения: 38
Малко късно видях въпроса ти,  аз специално съм много доволна от д-р Георги Георгиев - кабинета му е във второ ДКЦ Плевен на четвъртият етаж. Работи всеки ден от 8.00 до 12.00ч, само вторник е следобяд. Искам само да те предупредя, че винги има много хора и трябва да се въоръжиш с търпение. Работи и със здравната каса.

# 2
  • Мнения: 234
Благодаря gany-albi за информацията.
Аз вече водих малката на преглед.Даже ходихме при двама специалиста.
За тези,които се интересуват от подобна инфомация ще си кажа мнението и за двамата.

Д-р Маринов   във второ ДКЦ ни постави диагнозата още преди да е прегледал детето,почти само по мои обяснения за състоянието на детето и преминалите болести.Изписа антибиотик на драго сърце без основателна причина за това.Решава да реже трета сливица без да му мигне окото.Не съм доволна от него.

Доц.Вълков е прекрасен човек , отличен и компетентен специалист.Прегледа детето без да му обяснявам предварително с подробности за прекараните болести на дъщеря ми.Обяснява подробно какво е довело до възпаляването на третата сливица и не бърза с решението да прави операция за отстраняването и.Дори прецени,че не се налага да и давам антибиотик,за разлика от д-р Маринов.

За д-р Георгиев   от второ ДКЦ също нямам особено добри впечатления.При него съм водила сина си,когато беше малък .Прегледа премина много през пръсти и без особено внимание относно проблемите на  детето.Това беше преди 8 години.Може сега да се е променил.
Надявам се,да съм била полезна с нещо на някого.

Общи условия

Активация на акаунт