Глези ли се, или какво?

  • 2 229
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Пак се чудя - какво да му сготвя на моичкия?! newsm78 Време понякога не ми стига да правя за него нещо отделно. Не яде супи /освен ако вътре няма кюфтета Laughing/, не обича ориз, не хапва яйца, нито нещо постно... Crossing Arms Сутрин се почва: мило, искаш ли това-не, а еди какво си-не и така, изреждам му меню, ресторант да ми завиди, а той -не! На въпроса какво искаш ми отговаря-не знам. Прави ми впечатление, че когато гостуваме на сестра ми на пример с удоволствие си хапва и от "забранените" в къщи неща, а често и тях аз съм ги готвила...! smile3517 Значи проблема не е как готвя, ама какъв е тогава  newsm78 Мусака не ще, ама като няма друго си сипва даже и по два пъти. А след време-да сготвя ли мусака-НЕ! Честно, вече се изнервям! Смешно ли ви се вижда, или ако сте изпадали в подобни ситуации, дайте ми съветче Wink Peace

# 1
  • Мнения: 1 243
Много си го разлигавила и много му удисваш! Mr. Green Питаш веднъж какво иска, като каже - не знам - готвиш, каквото ти намериш за добре. Като не му хареса 1-2 пъти, ще почне сам да си казва Wink

# 2
  • Мнения: 3 146
Божке, ако моят беше такъв, щях да го изхвърла на палатка пред блока! Twisted Evil

Купи му нещо гадно, полуфабрикат, и да видим дали няма да е доволен на всички страхотни манджи, които готвиш! Laughing

# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Глези се, я! Не бих прекарвала всяка свободна минутка на печката, творейки кулинарни чудеса, а той да ми капризничи. При всички останали грижи, които са ми на главата, само това остава. Crossing Arms
Ама аз съм лоша съпруга. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 153
Оооо, ма к'во е това глезене? Недей така, че както си го научиш в началото, така ще е до живот! Вкъщи се питаме какво ни се хапва от време на време, но като цяло менюто го правя аз по моя преценка. На който не му харесва-деливъри храна бол!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ами да, поразглезен е може би (не задължително от теб), въпрос на навик. Така че следвай първия даден съвет. Мъж ако му отказваш секс може да те замени, ама няма да тръгне навън да си търси жена да му готви  Wink

# 6
  • Мнения: 764
Същата работа е и у нас,и дъщеря ми върви по пътя на баща си .Това не ядат,друго не обичат,от трето киселини имат....Че веднъж като се развиках....А иначе готвя добре,не че се хваля,но го правя с желание.И като си помисля как са яли на други места нещата,които не обичат ,и то сготвени отвратително,просто побеснявам.

# 7
  • Мнения: 263
Остави го на "каквото има" известно време!
Или намисли как да отидеш някъде на почивка с децата и като се върнеш вече не го питай какво иска! То не е и полезно да се ядат само манджи с "кюфтета вътре"...

# 8
  • Мнения: 1 041
И в нас беше същата ситуация. Хем не знае какво иска, хем на всичко, което му предложа, викаше НЕ. Но аз не се стърпях и почнах да готвя каквото аз реша. Да видиш как яде сега, без да се пазари. Каквто има, това е  Wink

# 9
  • Мнения: 18
здравейте! Отскоро се регистрирах във форума, но досега само четях. Обаче тази тема направо ме провокира. И си мисля - ти защо въобще питаш. Поне при нас реда е такъв - готвя каквото аз реша, а който не му харесва се спасява както си реши. Все пак излизам за работа в 7 и се прибирам в 18 и след въпросните 11 часа само до сложни манджи ми е. А той моя толкова много неща не яде, че ако тръгна да питам цял ден ще си играем на въпроси и отговор - НЕ

# 10
  • Мнения: 3 098
Моят мъж е много капризен.Хората се притесняват,когато сме някъде на гости дали са му уйдисали. LaughingАз оба4е не признавам такива превземки_като е капризен от самото на4ало го оставих да си готви той.Когато е вкъщи не влизам в кухнята,освен кафе да си направя.

# 11
  • Мнения: 1 250
Не го питай иска ли това и онова и какво иска, а направо сготви каквото искаш или можеш. Ако не му хареса да седи гладен. Като повториш няколко пъти, мисля, че повече няма и да си помисли да се глези.
Той Митко не яде готова кайма. Да-да! Знаеш ли кога?

# 12
  • Мнения: 197
 Joy Ееех, момичета. То май е ясно, че се глези! И аз мога да спра да го глезя и да правя каквото си знам...  Wink  Ама защо го прави това при мене, а при майка си например, не?!  newsm78 Тънкото ми въпросче е дали не е започнал да ме възприема вече като, знам ли, обслужващ персонал например? Или това, че се глези само при мен, означава точно обратното? Честно, не мога да си го обясня това негово поведение, и от там не знам как да реагирам  newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ееее, това е то човек дето не знае какво иска! На такъв няма смисъл да се мъчиш да угаждаш, няма да успееш. Добре че моят мъж не е от капризните. Общо взето одобрява всичко, което направя, позволява си само забележки относно солта, понеже нея много често я забравям hahaha А през седмицата е ясно, че нямам време да творя чудеса. Аз и без това хич не обичам да готвя, само през почивните дни понякога забърквам нещо по-специално.

Ина, избрал си е на теб да се глези и капризничи, защото му угаждаш. А майка му явно не. Не е задължително да те приема като слугиня, за да го прави. Нали знаеш, "не е луд, който яде зелника....". Ама като сме влюбени се връзваме на фльонга за любимия и докато се усетим... тъй става Grinning

# 14
  • Мнения: 234
Глези се.Не му се връзвай.  Naughty  Като не му харесват твоите манджи,накарай го да ти сготви някоя негова.  Hug  След като е с такива претенции,преди да сготвиш винаги го питай какво иска,а не да го питаш дали ще яде това или онова.Когато той сам ти даде идеята за манджата,после няма да има право да ти прави муцуни,че не си му уцелила желаната гозба.
Я не го учи да ти се лигави така.Вземи се в ръце. Wink

Общи условия

Активация на акаунт