Цена на жилище в Люлин???

  • 645
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 560
Възможно е да ми се наложи да продавам апартамент в Люлин,но си нямам идея какви би била цената му.
Порових се в сайта на Български имоти,но нещо не се ориентирах и не успях да намеря информация.
Може ли някой да ми даде някакво инфо по въпроса.Ако пък има информирани,готова съм да дам повече детайли за самото жилище,че да стане по-ясно.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 794
Ами то зависи от много неща!
В коя част на Люлин е жилището, колко квадрата е, колко стаен е, на кой етаж е, какво изложение, в какво състояние е, тухла, панел, ЕПК... и още и още...
Най-добре отвори www.imot.bg иди на "търсене" -> "продава" и си нацъкай критериите, отговарящи на твоето жилище, така ще видиш апартаментите като твоя на каква цена вървят в района.
Но наистина е важно, в коя част на Люлин е. Цените в Люлин 6 и 7 примерно са по-високи в сравнение с Люлин 1, 2, 3. По принцип по-малките жилища имат по-висока цена на квадрат в сравнение с по-големите. Ние като търсехме жилище в строеж и на много места ни даваха една цена на квадрат за жилища с площ под 60 кв/м (най-висока) друга цена на квадрат за жилища от 60 до 100 кв/м и трета цена за жилища над 100 кв/м. (най-ниска). Давам един груб пример.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 425
imot.bg или imoti.net
Слагаш параметрите на твоя апартамент за търсене и виждаш колко вървят. Избираш средна цена за района и типа жилище, намаляваш или увеличаваш в зависимост  от това колко е годишно, в какво състояние е и колко спешно ти трябват парите.
Плюс това като се свържеш с агенция предполагам че от там могат да ти дадат някаква приблизителна оценка - все пак с това се занимават хората.

Общи условия

Активация на акаунт