Пръсна си парфюм...

  • 1 071
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
в окото..
Опастно ли е?На вашите деца случвало ли им се е ?
Аз веднага го измих и сега няма зачервено,няма нищо,той самия казва,че не му щипе,но се притеснявам Rolling Eyes

# 1
Ами той ще си каже ако му има нещо,на дъщеря ми също и се е случвало! Wink не се притеснявай и дано няма нищо и пиши после!!!

# 2
  • Мнения: 1 672
щом не му щипе и не е зачервено според мен няма страшно

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
И на Калоян му се е случвало.Измих му окото с хладка вода,поплака малко и му мина WinkНяма страшно Wink

# 4
  • Мнения: 3 478
Моята редовно го прави този номер и не само с парфюм. Нищо и няма.

# 5
  • Мнения: 2 309
Случвало се е да си пръсне пред цялото лице...Влезна му в очи,уста,нос Mr. GreenНе повтори Naughty

Щом си го изплакнала е добре Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моята редовно го прави този номер и не само с парфюм. Нищо и няма.
Peace

# 7
  • Мнения: 205
Нищо няма да му стане Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря ви за успокоенито момичета:)

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Случвало му се е, на мен също неведнъж като малка...изплакваш хубаво и ако няма зачервявания и оплаквания нищо няма...ако се притесняваш обади се за консултация на докито ви...

# 10
  • Мнения: 3 069
След като няма никакви външни симптоми, значи няма за какво да се притесняваш!

# 11
  • Мнения: 3 929
Щом детето се чувства добре, нямаш повод за притеснение. Мисля че ако веднага се измие окото с вода, няма да има лоши последствия. моят син често си бърка в окото с нещо, в смисъл без да иска се намаже с някой крем или мазило, но гледам веднага да мия с вода и отминава щипенето.

# 12
  • Мнения: 315
Дъщерята на моя позната направи същия номер, но майката я поступа, детенце поплака и както офталмолога после казал, добре че е поплакала- сълзите са измили всичко, което не е измила водата

Общи условия

Активация на акаунт