На някой да му се прави зелевата супа с мен?

  • 20 039
  • 571
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 128
Качих 4 кг за една седмица и трябва да взема драконовски мерки. Мисля да започна диетата с зелевата супа, тъй като при нея няма ограничения на количествата.

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/80/

Ето един от вариантите й. Във форума е писано много за нея.
Търся си компания

# 1
аз си я правя отдавна, много ми е вкусна по принцип Heart Eyesс нея постигнах своите резултати

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 385
аз си я правя отдавна, много ми е вкусна по принцип Heart Eyesс нея постигнах своите резултати
ВКУСНА??? #Crazy  Ти ме уби направо! По-голяма гадост не съм опитвала.
Успех на дамите, които спазват тази диета. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 128
Аз съм я правила 2 или 3 пъти. От тогава не обичам борш и каквато и да е супа с зеле. Но сега смятам да я пасирам. Мисля, че ще е по-лесно.
Важното е, че е ефикасна.

# 4
обичам я с мноого подправки Laughing

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Хайде и аз съм навита!!!  Mr. Green
само ми припомнете как точно се готви това чудо!
и откога почваме?

# 6
# 7
  • Мнения: 3 036
С тази диета отслабнах 6 кг - най - трудните за сваляне кг.Отначало беше трудно- едва я преглъщах.После слагах малко соев сос (малко) или оцет.Резултата е гарантиран 100%.

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 573

 newsm22

 а наистина ли е толкова гадна?

# 9
  • Мнения: 3 036
Ами няма да те лъжа
 ДА
 докато свикнеш.После се преглъща особено ако си любител на борш
.Мой съвет пасирай я .

# 10
  • Мнения: 478
Тази супа съм я правила няколко пъти  Confusedно не можах да я ям повече от един път Sick
Ще следя темата ви момичета пък може и пак да се пробвам Wink
nikolkrum ти какви подправки си слагаш Laughing
Успех и много минусчета момичета  bouquet

# 11
  • Мнения: 958
Здравейте!Аз съм 6-ти ден на супата и ми харесва,защо си я правите гадна  JoyСложете Пикантина,само така става вкусна,ама не бульон,или вегета,само Пикантина,правила съм я по много начини и само така става за ядене  LaughingСложете повечко домати ,по-малко лук и зеле,според мен пропорциите не са чак толкова важни,магданоз и червен пипер,и пасирам,става си вкусно.На 3-тия ден тази седмица си направих задушено зеле с домати,за разнообразие,иначе пак си е по диета,а днес имам пиле с кисело зеле,до момента съм -5кг,мисля като свърши да почна пак още един цикъл,защото искам още 2-3кг WinkПожелавам успех на всички,които се включат и много минуси! Peace

# 12
Жедира права си , не си я правят вкусна....На мен ми е вкусна,е наистина понякога ми се прияжда и друго но най - много плод или зеленчук без банани и картофи...Даже като споделих с една приятелка и тя си направила ама не разбрала че друго не се яде, та и хляб си яла и пак за 5 дни кило и половина Wink.Та така аз пак си я правя и глад не усещам, коремчето винаги сито!

# 13
Аа да и аз от време на време разнообразявам , вчера и аз малко пилешко сложих newsm57

# 14
Обаче праз не слагам newsm25, крумид също....малко морковче ...ще взема днес следобед наистина да си сложа във фурната малко задушено зеле  cook.Не можете да си представите какви количества изяждам от него, чак не повярвах че съм отслабнала като се мерих ....да ви е сладко  cook

Общи условия

Активация на акаунт