Аз или той???

  • 686
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Първо искам да кажа,че съм прочела библиотеката-тази тук и в зачатие.Но искам вашето мнение,защото незнам какво да правя.Преди година родих детенце с увреждания.Сега искам да забременея отново.След като минаха няколко месеца след раждането тръгнах по изследвания и ми откриха Теореидит на Хашимото и СПЯ.Сега се тъпча с лекарства,но въпреки всичко мензиса ми е нередовен и може да се каже ,че го предизвиквам с Дуфастон т.е нямала съм спонтаннен мензис от година.Знам,че имам проблеми,но напоследък си мисля дали не е причината и в мъжа ми.Той толкова много страда за малкия и изживява толкова силно нашата трагедия.Дали това не е повлияло на качеството на спермата?Замислям се вече и за спермограма.....Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 1 950
ela79 , знам историята ти. Знам също, че си прекрасна, борбена майка, за което ти се възхищавам Hug
Много правилно си решила, може да има и там отклонения, дай Боже разбира се да няма, но нищо не ви пречи да отхвърлите тази вероятност. Направете спермограма, евтино, безобидно изследване, което в много случаи дава отговор на доста въпроси Peace
Успех мила Hug

# 2
  • Мнения: 902
Направете спермограма в клиника по стерилитет. Консултирай се с д-р Катя Тодорова за щитовидната жлеза и се борете за вашето щастие.
Късмет.

# 3
  • Мнения: 2 423
Миличка няма такова полужение "Аз или Той" Вие сте едно семейство направете спермограма

# 4
  • Мнения: 7 718
Едва ли има нужда от спермограма при  Хашимото и СПКЯ, а и все пак разбирам, че пробвате от няколко месеца.
Нормализирай си цикъла първо.

Общи условия

Активация на акаунт