Вграден гардероб

  • 6 981
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 160
Здравейте ,

Трябват ми идеи и снимки за вграден гардероб в коридор.  Не е много голям : Д - 130см ; В - 255см ; Ш - 60см.
Трябва да определя вътре как да са разположени преградите , механизмите за закачалки,чекмеджета или поставки  за обувки  и т.н.
Ако може някой да ми помогне  Praynig

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 18:06 от MadGirl

# 1
  • Мнения: 1 655
Разгледай тук

# 2
  • Мнения: 2 641
ние поръчахме вграден гардероб за килера с бая големи размери защото мислим да ни е единствен в къщата. та разделението му е така - три части по 70 см всяка. най вдясната част е само рафтове - за чаршафи, одеала такива работи. другите 2 части са разделени на 2 /горна и долна/ като горната част и н адвете са за закачалки за дрехи и с по един рафт горе над закачалките,  а долните части са чекмеджета съответно 4 и 5. дано си се ориентирала по описанието  Peace

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
ние поръчахме вграден гардероб за килера с бая големи размери защото мислим да ни е единствен в къщата. та разделението му е така - три части по 70 см всяка. най вдясната част е само рафтове - за чаршафи, одеала такива работи. другите 2 части са разделени на 2 /горна и долна/ като горната част и н адвете са за закачалки за дрехи и с по един рафт горе над закачалките,  а долните части са чекмеджета съответно 4 и 5. дано си се ориентирала по описанието  Peace

покажи снимки за да се ориентираме по-добре

# 4
  • Мнения: 4 970
ние поръчахме вграден гардероб за килера с бая големи размери защото мислим да ни е единствен в къщата. та разделението му е така - три части по 70 см всяка. най вдясната част е само рафтове - за чаршафи, одеала такива работи. другите 2 части са разделени на 2 /горна и долна/ като горната част и н адвете са за закачалки за дрехи и с по един рафт горе над закачалките,  а долните части са чекмеджета съответно 4 и 5. дано си се ориентирала по описанието  Peace

покажи снимки за да се ориентираме по-добре
и малко офф... Embarassed от къде го поръ4ахте PraynigВиждам 4е си от София

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Представих си го  , горе - долу. 
На мен ми трябва по малък , по - скоро от две части.. newsm78

# 6
  • Мнения: 187
За размера на нишата (предполагам, че ширината е 130 см, а дълбочината 60 см) е много подходящ варианта двукрил гардероб с плъзгащи врати (с огледала). Вътрешното разпределение зависи изцяло от това, за което ще ползваш гардероба. Едната половина може да е с лост за закачалки, а другата - с вградени чекмеджета и рафтове. Удобно е ако горната част на гардероба е с отделни врати (надстройка). Там можеш да държиш неща, които ползваш по рядко, тъй като горните рафтове са труднодостъпни.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Четеш ми мислите Wink....Точно имах идея да е с плъзгащи огледални врати ( не искам да дупча стените да слагам огледало )
Само се чудя вътре разпределението : Трябва да има много рафтове за обувки  newsm78
А , виж не се бях сетила за горната част да е отделно .   
Мерси   bouquet

# 8
  • Мнения: 934
И нашия гардероб е в коридора. Доста е голям...горе долу 2 метра на 1,40 и дълбочина около 70 см. Точно така сме го направили, с плъзгащи огледални  врати .Моят мъж ще твори разпределението... Питането ми е от къде да поръме плоскостите, къде режат и кантират и разбира се не съдират кожи за това. newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 2 160
За кой град става въпрос?

# 10
  • Мнения: 2 641
http://www.csanox.com/index.php?m=320&prodid=39&lang=1

това е гардероба, но махнахме плъзгащите врати понеже е за килер все пак. на тяхно място ще са 6 обикновени врати - за всяко отделение по 2 врати. иначе вътре ще ви покажа как е като ни го сглобят и монтират. освен него поръчахме и един шкаф, който ще стои до тавана /до гардероба пак в килера/. размери 2.50/60/40. състои се от 4 чекмеджета дето ще се заключват заради децата а нагоре ще има рафтове за обувки с врата за затваряне отпред. поръчахме и легло за дъщеря ми 2.00/90. като станат готови ще ви ги покажа.
поръчахме ги от наши познати, за които знам че работят добре - всички са висшисти с голям стаж в тази област, сега си откриха магазин. не са селяндури дето случайно са ги взели да сглабят, а и така съм сигурна че каквито плоскости си избера тях ще ми купят, а няма да са най долнопробните. пък и цената беше добра всравнение с магазина който виждате на сайта - там даже не ми и предложиха оферта а ходих бременна в един дъжд.

Общи условия

Активация на акаунт