Сладкарници в Люлин

  • 5 027
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Мами, помагайте! Трябват ми сладкарници в Люлин, където мога да поръчам торта за синчето. Дори само цехове да са, предполагам, че ще свършат работа. Лучано-то го затвориха и направо не знам къде да търся такова място.

# 1
  • София
  • Мнения: 553
"Неделя" също имат в Люлин, а и има и Атлантик на |Орион.

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
 Има сладкарница от веригата Пчела,близо до бившето Лучано,май първата пряка след него. Пада се почти срещу Фантастико. Вижда се от пътя на тролеите.

# 3
  • Мнения: 168
Най- много харесваме тортите на "Неделя"и няколко поредни години все там поръчваме.Има сладкарница в Люлин 9,до магазин "Европа".Избора в каталозите е доста голям.

# 4
  • Мнения: 2 722
Ш аз подкрепям тортите на Неделя в Люлин 9 - тази ни беше за миналия рожден ден за детската http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178700
Красива, вкусна и със сертификат.

# 5
  • Мнения: 3 929
А нещо по-ориентировъчно за Люлин 9 и сладкарница Неделя. аз живея в Люлин 1 и се чудя как да отида до там по-лесно, че ще съм с детето.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Сладкарница " Неделя" има и в Люлин 2. Това е високия червен блок зад 26-та п-ка.
Освен нея и в хлебозавода в Люлин 1 правят торти по поръчка, както и в бл.033 / имовината/ в кафето приемат поръчки за торти и разполагат с доста голям избор.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 216
В базара на Кооперативния пазар имаше и сладкарница "Рицка".

# 8
  • Мнения: 2 722
От Люлин 1 с тролея, спираш на спирка "юмрукчал" и по улицата между 8 и 9-ти си на супермаркет европа - от страни е сладкарницата.

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Сладкарница " Неделя" има и в Люлин 2. Това е високия червен блок зад 26-та п-ка.
Освен нея и в хлебозавода в Люлин 1 правят торти по поръчка, както и в бл.033 / имовината/ в кафето приемат поръчки за торти и разполагат с доста голям избор.
дааа! там имат каталог за поръчки, много са им хубави тортите!!! bowuu блока е точно до училището...

Общи условия

Активация на акаунт