Отговори
  • Мнения: 619
Лелеее, каква беля направихме с мъжа ми в Събота вечер!...И май вече се чувствам бременна... Sad Точно сега не трябваше, предстои ни пътуване във Виена за 4 месеца, промени, просто не си представям, а и вече си имаме едно дете.
И от 2-3 ден след белята започвам да предчувствам бременността - леки киселини, лека замаяност...Сякаш тялото ми го усеща, женска интуициция ли е това, незнам....Но съм много притеснена. Sad Просто точно сега не го исках. Sad
Възможно ли е според вас, по-опитните мами, да се усещат признаците толкова рано?
И за тест е рано още...поне след 7-10 ден може да покаже нещо...

И още един въпрос - какво знаете за медикаментозното прекъсване на бременността, когато е в ранен етап? Т.е. не се налага класически аборт?

# 1
  • Мнения: 1 183
 newsm78 Мда,срува ми се много бързо след 4-5 дена да усещаш такива симптоми,но в крайна сметка изчакай няколко дни и направи тест,а относно медикаментите не сам запозната,късмет и нека стане това което ти искаш  Peace

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
аз мисля 4е дори и да има бременност е доста рано за признаци Rolling Eyes
 Peace

# 3
  • Мнения: 1 919
4-5 дена не

# 4
  • Мнения: 7 474
Внушението е голяма работа ooooh!,
точно в месеца когато бях наистина бременна
не усетих нищо  Laughing

# 5
# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не, разбира се. Страх те е( например), не желаеш да е истина и си внушаваш...

# 7
  • Мнения: 2 309
Е, добре де като си имате вече едно дете не помниш ли какво си усещала. Аз лично се усетих бременна в края на втория месец.

# 8
  • Мнения: 1 335
Абсурд. Тогава буквално няма бременност още. В най-добрия случай има оплодена яйцеклетка, която дори не е имплантирана в матката.

# 9
  • Мнения: 9 973
рано е ,но в аптеките има вагинални таблетки за помятане, но са си скъпички...така мисля newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Не мисля.Аз дори както бях сигурна,че съм забременяла,пак не усещах никакви признаци толкова рано.Чак десетина дни след закъснението започнах да се чувствам по-различно.

# 11
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Според мен може би си внушаваш, а за медикаментите нище не мога да ти кажа  Confused

# 12
  • Мнения: 593
А, това е внушение според мен и скромния ми опит, поради друга причина вероятно имаш тези симптоми Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Не мисля, че е възможно да усещаш признаци толкова рано. Тярбва да изчакаш и да си направи тест за бременност или кръвен тест.
Има хапчета за предотвратяване на бременност, но те се пият до 3 дни след евентуалното зачеване. Peace

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Може да усещаш признаци, казвам ти го със сигурност 100%!

Общи условия

Активация на акаунт